• Головна
  • Звягеляни вибороли близько 50 нагород на чемпіонаті області з класичного та екіпірувального пауерліфтингу
17:50, 31 січня

Звягеляни вибороли близько 50 нагород на чемпіонаті області з класичного та екіпірувального пауерліфтингу

Фото - Звягельська міська рада

Фото - Звягельська міська рада

Цими вихідними у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат області з класичного та екіпірувального пауерліфтингу та жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів. Зокрема, у чемпіонаті взяли участь і спортсмени зі Звягеля.

Про це повідомляють у пресслужбі Звягельської міської ради.

«Вперше чемпіонат області з пауерліфтингу зібрав рекордну кількість учасників 162 учасники. Змагалися за чемпіонський титул 9 команд, які приїхали із Андрушівки, Звягеля, Житомира, Малина, Бердичева, Коростеня, Ружина, Іванківки Київської області та Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова. Чемпіонат області є відбірковим етапом на Чемпіонати України», - йдеться в повідомленні.

У змаганнях з жиму лежачи ми змагались серед дівчат, юнаків, чоловіків та ветеранів, у класичному пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів та чоловіків.

Звягель представляло понад 30 учасників, основний склад я- вихованці ДЮКФП. Звягеляни вибороли близько 50 нагород та загальнокомандне 1 місце.

Результати у класичному жимі лежачі серед дівчат:

- у кат до 57 кг

2 місце Вікторія Матвійчук з результатом 30 кг;

- у кат до 69 кг

1 місце Наталія Матвійчук з результатом 45 кг.

Результати у класичному жимі лежачі серед юнаків:

- у категорії до 59 кг

1 місце Євген Шевчук з результатом 55 кг;

2 місце Ілля Леліхов з результатом 55 кг;

3 місце Андрій Легензов з результатом 30 кг.

- у категорії до 66 кг

1 місце Назар Леліхов з результатом 90 кг, виконав 1 юнацький розряд;

2 місце Юрій Адамович з результатом 55 кг.

- у категорії до 74 кг

3 місце Олександр Рудницький з результатом 92,5 кг, виконав 1 юнацький розряд.

- у категорії до 83 кг

2 місце Владислав Назаренко з результатом 90 кг, виконав 3 юнацький розряд;

3 місце Михайло Романюк з результатом 90 кг, виконав 3 юнацький розряд;

4 місце Микола Клименко з результатом 77,5 кг.

- у категорії до 93 кг

1 місце Назар Свинарчук з результатом 107,5 кг, виконав 1 юнацький розряд;

2 місце Андрій Горблюк з результатом 80 кг.

- у категорії до 105 кг

1 місце Серафим Опанасюк з результатом 75 кг.

- у категорії до 120 кг

1 місце Василь Дейнека з результатом 77,5 кг.

У класичному жимі лежачі серед чоловіків:

- у категорії до 66 кг

1 місце Артем Легензов з результатом 105 кг, виконав 2 дорослий розряд;

2 місце Дмитро Бахур з результатом 97,5 кг, виконав 3 дорослий розряд;

3 місце Іван Єкатеринчук з результатом 55 кг.

- у категорії до 74 кг

2 місце Сергій Чіркунов з результатом 90 кг, виконав 1 юнацький розряд;

3 місце Юрій Талько з результатом 75 кг, виконав 3 юнацький розряд;

4 місце Михайло Хоменко з результатом 45 кг.

- у категорії до 83 кг

2 місце Богдан Сницький з результатом 67,5 кг.

- у категорії до 93 кг

1 місце Дмитро Коростельов з результатом 132,5 кг, виконав 2 дорослий розряд;

2 місце Богдан Ілюченко з результатом 105 кг, виконав 1 юнацький розряд;

У класичному пауерліфтингу, де переможець визначається сумою триборства, результати серед дівчат:

- у категорії до 52 кг

2 місце Вікторія Найман з результатом 152,5 кг, виконала 2 юнацький розряд;

- у категорії до 57 кг

1 місце Карина Белей з результатом 160 кг, виконала 3 юнацький розряд;

2 місце Евеліна Павлюк з результатом 155 кг, виконала 3 юнацький розряд;

3 місце Вікторія Матвійчук з результатом 115 кг.

- у категорії до 69 кг

2 місце Наталія Матвійчук з результатом 220 кг, виконала 1 юнацький розряд.

- у категорії до 84 кг

1 місце Діана Довгалюк з результатом 212,5 кг, виконала 2 юнацький розряд;

У класичному пауерліфтингу серед юнаків:

- у категорії до 46 кг

1 місце Богдан Тарасюк з результатом 175 кг, виконала 2 юнацький розряд;

- у категорії до 59 кг

2 місце Ілля Леліхов з результатом 262,5 кг, виконала 1 юнацький розряд;

4 місце Євген Шевчук з результатом 222,5 кг виконав 3 юнацький розряд;

- у категорії до 66 кг

1 місце Назар Леліхов з результатом 372,5 кг, виконав 2 дорослий розряд;

5 місце Юрій Адамович з результатом 220 кг.

- у категорії до 74 кг

3 місце Сергій Чіркунов з результатом 390 кг, виконав 2 дорослий розряд;

4 місце Олександр Рудніцький з результатом 370 кг, виконав 3 дорослий розряд;

5 місце Олександр Редька з результатом 292,5 кг, виконав 2 юнацький розряд.

- у категорії до 83 кг

2 місце Владислав Назаренко з результатом 392,5 кг, виконав 3 дорослий розряд;

4 місце Ілля Сердюк з результатом 322,5 кг, виконав 2 юнацький розряд;

- у категорії до 93 кг

1 місце Назар Свинарчук з результатом 447,5 кг, виконав 2 дорослий розряд.

- у категорії до 105 кг

1 місце Серафим Опанасюк з результатом 260 кг.

У класичному пауерліфтингу серед юніорів:

- у категорії до 66 кг

1 місце Дмитро Бахур з результатом 417,5 кг, виконав 1 дорослий розряд;

2 місце Артем Легензов з результатом 370 кг, виконав 2 дорослий розряд;

У класичному пауерліфтингу серед чоловікві:

- у категорії до 74 кг

1 місце Юрій Талько з результатом 265 кг, виконав 3 юнацький розряд;

2 місце Владислав Пількевич з результатом 175 кг.

- у категорії до 83 кг

2 місце Михайло Романюк з результатом 290 кг, виконав 3 юнацький розряд;

3 місце Богдан Сницький з результатом 280 кг, виконав 3 юнацький розряд;

- у категорії до 93 кг

3 місце Андрій Горблюк з результатом 277,5 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##чемпіонат #нагороди #звягель
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...