• Головна
  • В Україні відбулася прем’єра унікального документального фільму про старовинні палаци
19:30, 4 лютого

В Україні відбулася прем’єра унікального документального фільму про старовинні палаци

В Україні відбулася прем’єра унікального документального фільму про старовинні палаци, фото-1

Прем’єра документального фільму із циклу«Українські палаци. Золота доба»

Одна з найцікавіших кінопрем’єр відбулася у столичному кінотеатрі «Жовтень». Глядачі, які прийшли на показ, змогли побачити унікальний історичний фільм, де було показано відтворені за допомогою 3D-технологій палаци минулих століть на території України. Події присвячено матеріал на META.UA, в якому розказано про новий документальний фільм Акіма Галімова з циклу історичних картин під назвою «Українські палаци. Золота доба».

Прем’єра документального фільму

Творці документального проєкту, які представили на суд глядачів нову картину, хотіли показати історію українських палаців, а також розповісти про долю їхніх власників та цікаві події, що відбувалися у їхньому житті. Попри численні політичні зміни, які відбулися за кілька століть в Україні, багато маєтків збереглися до наших днів. Деякі палаци, зруйновані в XX столітті, вдалося відновити на екрані за допомогою унікальних сучасних 3D-технологій.

Як глядачі змогли на власні очі побачити унікальні будівлі, до створення візуальних макетів було залучено відомих архітекторів, що займаються 3D реконструкціями, істориків, а також фахівців, що спеціалізуються на VFX. Спільними зусиллями вони з високою точністю відтворили розкішні інтер’єри старовинних маєтків, також екстер’єри цих шедеврів архітектури.

Документальний цикл «Українські палаци. Золота доба»

Як пишуть новини кіно, всі фільми, які увійшли до цього циклу, дозволять глядачам дізнатися багато фактів з історії кількох неймовірно красивих палаців на території України. Творці картин вирішили донести до аудиторії різні подробиці життя власників представлених маєтків.

Під час перегляду фільмів з цього циклу можна буде дізнатися багато інформації про такі архітектурні будівлі, як:

  • Палац у Качанівці. Цим неймовірно гарним палацом на Чернігівщині володів культурний та історичний діяч Василь Тарновський. У ньому якийсь час знаходилася кімната-музей, де було представлено старовинну колекцію унікальних українських цінностей.
  • Палац у Шарівці. Будова належала цукрозаводчику Леопольду Кенігу, який проживає в Харківській області.
  • Маєток родини Ґредлі. Палац був збудований для власників міжнародної компанії, яка спеціалізувалася на обробці деревини. Родина Ґредлі також відома тим, що займалася постачанням високоякісного паркету для облаштування Букінгемського палацу.
  • Палац землеробів Фальц-Фейнів. Будівля була неймовірно розкішною. У центральному холі замку було встановлено величезний акваріум.
  • Палац у Курісовому. Він був збудований на території Одеської області у незвичайному для України неомавританському стилі.
  • Замок гетьмана Жовкевського. При будівництві цього замку використовувалися передові технології того часу.
  • Палац Барбара Сангушко. Ця велична будова була розташована у Хмельницькій області, у місті Ізяславі.

Дебютні серії документального проєкту про палаци України були представлені на конкурсі соціального контенту під назвою PITCH UA 3, який проводився компанією Media Resourсes Management (MRM) 2021 року. Творцям документальних фільмів тоді присудили перемогу за результатами голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...