09:26, 6 лютого
Наші земляки з Німеччини передали корми для безпритульних тварин у Звягельську громаду
Днями Звягельська громада отримала допомогу від земляків, котрі постійно проживають у Німеччині і є членами тамтешніх громадських організацій Kinderhilfe Ukraine: Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij / Swjahel e.V. (очільник Sobetska Valentyna Kinderhilfe Ukraine) та München Hilft Ukraine e.V.(член правління Харченко Альона). Цього разу вони передали корми для безпритульних тварин. Про таке йдеться у повідомленні Звягельської міської ради.
– Допомогу харчами для котів і собак отримали ГО «Захист тварин «Оберіг», небайдужі пересічні члени нашої громади, які опікуються безпритульними тваринами, переселенці. Також харчі відправлені нашим захисникам, які так само опікуються тваринами, постраждалими від війни, безпосередньо в зоні бойових дій, – йдеться у повідомленні.
Також слід зазначити, що ці благодійники від початку повномасштабного вторгнення усіляко допомагають Звягельській громаді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...