![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:11, 7 лютого
Житель Баранівки за день вкрав три велосипеди
![Житель Баранівки за день вкрав три велосипеди Житель Баранівки за день вкрав три велосипеди](/dist-assets/images/cap.jpg)
За один день житель Баранівки вкрав у місті три велосипеди. Правоохоронці крадія знайшли. Про таке інформує Звягельський районний відділ поліції
У вівторок, 6 лютого, до правоохоронців звернулась 54-річна мешканка Баранівки. Так, у заявниці вкрали велосипед, коли вона залишила його на одній із вулиць, пішовши у справах. А увечері з такими ж заявами звернулися ще двоє містян 48-ми та 42-х років.
Оперативники Звягельського райвідділу провели низку заходів і встановили викрадача велосипедів: то був 55-річний місцевий житель. Свою провину він визнав, поліції ж пояснив, що у такий спосіб хотів трохи заробити. Та, схоже, заробить лиш позбавлення волі.
– Двоколісники поліцейські вилучили, а чоловіка затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Нині відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) ККУ, – йдеться у повідомленні.
Викрадача велосипедів може бути покарано позбавленням волі терміном від 5 до 8 років – саме таку кару передбачає чинне законодавство за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...