• Головна
  • ПФК «Звягель» здобув перемогу над «Металістом 1925» у першому зимовому спарингу
12:13, 8 лютого

ПФК «Звягель» здобув перемогу над «Металістом 1925» у першому зимовому спарингу

У Щасливому, що на Київщині, відбулася контрольна гра на зимових зборах ПФК «Звягель», і наша команда перемогла харківську юнацьку команду «Металіст 1925» із рахунком 1:6. Про таке йдеться у повідомленні ПФК «Звягель».

Перший гол приніс команді Богдан Оринчак лише наприкінці першого тайму. Вже після перерви тренери змінили склад гравців.Це пішло на користь команді, як і помилки суперників у обороні. Так, нападник Сергій Кисленко забив команді противника одразу чотири голи, а Андрій Фесенко ще один.

– На останній хвилині гравці юнацького «Металіста 1925» заробили право на пенальті та встановили кінцевий рахунок матчу - 1:6, – йдеться у повідомленні.

Склад ПФК «Звягел» на гру: Яшков (К), Лучка, Скидан, Гаврилюк, Панчишин, Волинець, Андрущенко, Фесенко, Оринчак та гравці на перегляді.

Заміна: Коваленко, Гук, Морговський, Никитюк, Березка, Майтак, Кисленко та гравці на перегляді.

Черговий спаринг відбудеться вже у суботу, 10 лютого, у Рівному: команда «Звягеля» зійдеться з юнацькою командою «Вереса». Це буде завершальна гра першого зимового збору «Звягеля».

Що ж, ми вітаємо «Звягель», вболіваємо і чекаємо нових перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Звягель #Металіст 1925 #Перемога #1:6