![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:07, 15 лютого
29-річного мешканця Звягельщини судитимуть за скоєння смертельної ДТП: загинуло двоє пасажирок
![фото - прокуратура Житомирської області фото - прокуратура Житомирської області](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - прокуратура Житомирської області
29-річного мешканця Звягельського району судитимуть за скоєння дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп’яніння. Чоловік вже двічі був позбавлений права керування авто - за керування у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.
Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Житомирської області.
“Це сталося у листопаді минулого року, пізнього вечора. Водій керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. У салоні авто перебували четверо пасажирів – двоє жінок та двоє малолітніх дітей. Під час руху у с. Кропивня Звягельського району, на заокругленій ділянці дороги, будучи занадто самовпевненим, не зменшивши швидкості, він не справився з керуванням, від чого авто злетіло на узбіччя і перекинулося. Унаслідок ДТП двоє жінок загинули, діти однієї з них – 11-річна дівчинка та дворічний хлопчик отримали травми”, - повідомляють у прокуратурі.
Як зазначили у пресслужбі прокуратури, це - не перше порушення правил дорожнього руху обвинуваченим. Його вже двічі позбавляли права керувати авто - за керування у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.
З дня затримання і дотепер обвинувачений перебуває під вартою без права внесення застави.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...