![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:09, 19 лютого
У Наталівці, що на Звягельщині, провели турнір з мініфутболу у пам’ять про загиблого захисника Артура Гриценка
![У Наталівці, що на Звягельщині, провели турнір з мініфутболу у пам’... У Наталівці, що на Звягельщині, провели турнір з мініфутболу у пам’ять про загиблого захисника Артура Гриценка](/dist-assets/images/cap.jpg)
У с. Наталівка, що на Звягельщині, провели турнір з мініфутболу у пам’ять про загиблого захисника Артура Гриценка, військовослужбовця 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та знаного футболіста: 15 лютого йому б виповнилося 45 років. Проте 22 квітня 2022 року він загнув у боях під Харковом. Про таке інформує управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель.
Артур Гриценко був гравцем футбольних клубів «Львів», «Карпати-2», «Галичина-Карпати», «Газовик-Скалу», ФК «Коростень», «Сталь», «Арсенал».
До повномасштабного вторгнення він мешкав у Парижі, однак після повернувся захищати рідну землю.
Проведення турніру ініціювали батьки Артура Володимир Адамович та Надія Петрівна та його друзі, а також ветерани місцевого футболу, колеги по команді зі Звягеля та з Малина, міська асоціація футболу на чолі з Олександром Лавренчуком.
– У пам’ять про сина батьки Артура подарували спортивний майданчик дітям Наталівської школи вартістю 2 мільйони гривень. Поруч з гімназією встановлено пам’ятну дошку захиснику, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...