![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:34, 20 лютого
У Звягелі нарешті заборонили штучні квіти та вінки
![У Звягелі нарешті заборонили штучні квіти та вінки У Звягелі нарешті заборонили штучні квіти та вінки](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Звягелі заборонили торгувати та використовувати штучні квіти, вінки та кошики на кладовищах та меморіальних комплексах, а також біля пам’ятників. Таке рішення прийнято виконавчим комітетом (№1048 від 14.02.2024). Про це інформує відділ економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міськради.
Та квітам, вінкам, кошикам й іншим подібним ритуальним товарам, виготовленим з пластику чи полімерних металів, є альтернатива. Так, тепер їх замінять живі квіти, сухоцвіти, хвойні вінки, рослини, які можна висаджувати у ґрунт тощо. А підприємцям, які ними торгують, визначать місця для продажу біля кладовищ напередодні поминальних днів та безпосередньо у поминальні дні.
Населення інформуватимуть про заборону використання штучних квітів та шкоду від них, а накладовищах встановлять відповідні інформаційні таблички.
– Звертаємося та просимо мешканців нашої громади дбати про своє безпечне майбутнє і рекомендуємо не приносити на кладовища штучні пластикові квіти та вінки, а використовувати альтернативу – живі квіти, висаджені в ґрунт, багаторічні трави, сухоцвіти та свічки. Дякуємо громадськості, яка прийняла участь в опитуванні напередодні прийняття даного рішення, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...