![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:38, 20 лютого
У Звягельському краєзнавчому музеї діє виставка, присвячена війні
![Фото: Звягельський краєзнавчий музей Фото: Звягельський краєзнавчий музей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Звягельський краєзнавчий музей
У Звягельському краєзнавчому музеї відкрито виставку, присвячену війні. Про таке інформує сторінка музею у фейсбуці.
Так, тут зібрано чимало експонатів, які залишила по собі (та й продовжує залишати) російсько-українська війна, в тому числі доволі незвичних. Наприклад, це ікона, написана... на майданівській бруківці під час Революції Гідності 2013-2014 рр. Є тут і ікона Покрови Божої Матері, написана на дерев'яній кришці ящика з-під патронів художником Віктором Фурманом. До речі, вона передана захисниками Гостомельського аеропорту. Це символічно, адже саме така ікона Богородиці здавна шанована українцями.
Відвідувачам музею представлені також, фрагменти ракет «С-300», реактивних систем залпового вогню «Ураган» та «Град», ворожий дрон, тубуси від снарядів тощо. Окрім зразків сучасної зброї тут є зразки і озброєння часів Другої світової війни.
Тож усі охочі можуть завітати до музею та на власні очі побачити експонати, залишені війною.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...