![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:49, 23 лютого
На Житомирщину прийшла метеорологічна весна, причому на місяць раніше
![На Житомирщину прийшла метеорологічна весна, причому на місяць раніше На Житомирщину прийшла метеорологічна весна, причому на місяць раніше](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Житомирську область прийшла метеорологічна весна, причому аж на 4 тижні раніше за кліматичну норму. Про таке йдеться у повідомленні Житомирського обласного центру з гідрометеорології.
Так, за даними спостережень метеостанції області, у період з 24 по 31 січня середньодобова температура повітря стабільно перевищувала 0°С. Саме це і свідчить про прихід метеорологічної весни.
– Зважаючи на прогноз Житомирського Гідрометцентру, середньодобові температури і надалі будуть позитивні, – йдеться у повідомленні.
Це підтверджує і ресурс Sinoptik.ua. За його прогнозом, в останній тиждень календарної зими на Звягельщині буде панувати справжня весняна погода, і середньодобова температура також перевищуватиме 0°С.
Так, на тижні вдень прогріється у середньому до +10°С, а от вночі нижче +2°С температура не знизиться. Вже у вихідні – у суботу та неділю – обіцяють помірні дощі, решту тижня хоч хмарно, однак вже без опадів.
Зрештою, і перші перелітні птахи прилетіли, а за тиждень настане і календарна весна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
3
16:26, 22 липня
7
live comments feed...