![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:57, 26 лютого
Із рахунком 1:0 ПФК “Звягель” здобув перемогу у спарингу з столичним “Лівим берегом”
![фото - ПФК "Звягель" фото - ПФК "Звягель"](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - ПФК "Звягель"
Професійний футбольний клуб “Звягель” із рахунком 1:0 здобув перемогу в спарингу проти столичного “Лівого Берега”. Поєдинок відбувся 25 лютого у Житомирі.
Про це повідомляють на сторінці ПФК “Звягель” у Facebook.
“Звітний поєдинок був непростим для нашої команди, а вирішальним в матчі став гол Венделла у другому таймі після передачі нашого голкіпера та капітана Антона Яшкова, який дозволив нашій команді у підсумку святкувати мінімальний успіх - 1:0!”, - йдеться в повідомленні.
У пресслужбі клубу зазначають: наступний контрольний матч ПФК “Звягель” зіграє 27 лютого проти ще однієї команди з Першої ліги - "Діназа". Саме цією грою "Звягель" закриє другий зимовий збір.
“Склад ПФК "Звягель": Яшков (К), Чередниченко, Скидан (Лучка), Гаврилюк, Морговський, Панчишин, Волинець, Оринчак (Томандзото), Андрущенко (Петрук), Фесенко, Венделл”, - зазначили у ПФК “Звягель”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...