![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:00, 1 березня
В Ярунській громаді відбулося змагання з футзалу: визначили кращу шкільну команду
![фото - Звягельська районна державна адміністрація фото - Звягельська районна державна адміністрація](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - Звягельська районна державна адміністрація
Сьогодні в Ярунській громаді відбулися змагання з футзалу в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч». На відкритті змагань побував начальник Звягельської РВА Іван Туровський:
Про це поінформували на сторінці Звягельської районної державної адміністрації у Facebook.
“Місцем проведення змагань став спортзал Орепівського ліцею. Серед команд: Орепівський, Ярунський, Токарівський, Колодянський ліцеї та Малогорбашівська , Гірківська й Жолобненська гімназії. За результатами ігор переможцем стала команда Ярунського ліцею, друге місце посіла команда Токарівського, а третє Колодянського ліцеїв”, - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
55
19:38, 24 липня
3
live comments feed...