![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:33, 18 квітня
Пасічників Барашівської громади аграрії попередили про обробку посівів ріпаку хімічними препаратами
![Пасічників Барашівської громади аграрії попередили про обробку посі... Пасічників Барашівської громади аграрії попередили про обробку посівів ріпаку хімічними препаратами](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пасічників Барашівської громади, що у Звягельському районі, аграрії попередили про обробку посівів ріпаку хімічними препаратами. Посіви на полях оприскуватимуть протягом тижня – з 18 по 25 квітня. Відповідного листа опубліковано на сторінці у фейсбуці Барашівської територіальної громади.
Попередили пасічників із сіл Бараші, Киянка, Березівка та Бобриця.
Оброблятимуть посіви ріпаку на місцевих полях фунгіцидом та інсектицидом з додаванням прилипача.
Нагадаємо, у Звягелі місцеві мешканці до 30 травня можуть безкоштовно відвезти гілля дерев та кущів на місцевий полігон твердих побутових відходів. Правда, якщо є садок, а от немає змоги доставити гілля самостійно, доведеться замовляти послугу у «Звягельсервісі», і за неї доведеться платити. Також місцеві комунальники анонсували проведення рейдів, аби запобігти утворенню стихійних сміттєзвалищ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...