![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:43, 29 квітня
У Звягелі під час благодійної акції «Великдень разом» збиратимуть паски для захисників
![У Звягелі під час благодійної акції «Великдень разом» збиратимуть п... У Звягелі під час благодійної акції «Великдень разом» збиратимуть паски для захисників](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Звягелі пройде загальноміська благодійна акція «Великдень разом», під час якої збиратимуть паски та малюнки із привітаннями для військовослужбовців ЗСУ. Про таке інформує сторінка у фейсбуці Звягельської міської ради.
Так, триватиме акція з 3 по 6 травня. Подарунки для військових слід приносити у Палац культури ім. Лесі Українки. Збір триватиме цілий день – з 8 до 19 години.
– Святий Великдень – символ відродження та перемоги добра над злом, який несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Давайте разом привітаємо наших військовослужбовців зі світлим святом Великодня, подякуємо та підтримаємо їх, – йдеться у повідомленні.
Тож кожен може взяти участь у акції, принісши паску для захисників. А діти можуть долучитися, намалювавши малюнок із привітанням на знак підтримки. А тоді подарунки поїдуть до наших захисників.
Нагадаємо, у Звягелі така акція проходить вже третій рік поспіль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...