• Головна
  • ПФК «Звягель» зіграв унічию із «Дружбою»
12:36, 29 квітня

ПФК «Звягель» зіграв унічию із «Дружбою»

У суботу ПФК «Звягель» у поєдинку лідерів Другої ліги зійшовся із «Дружбою», і гра закінчилася нічиєю – рахунком 1:1. Про таке йдеться у повідомленні пресслужби Професійного футбольного клубу «Звягель».

Підопічні Юрія Вірта пропустили у середині другого тайму, однак продемонстрували характер, довівши, що у цій грі вони не заслуговували на поразку та врятувавши гру на останній компенсованій хвилині завдяки голу Богдана Оринчака – 1:1!, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, це вже 16 гра для «Звягеля» у серії без поразок на виїздах у офіційних матчах, з чим можна і привітати нашу команду!

І якщо пропустили гру чи бажаєте освіжити у пам'яті кращі моменти гри, дивіться відео!

Що ж, не пропустіть анонс наступного матчу та продовжуйте вболівати за «звягелян». А ми традиційно триматимем вас у курсі новин з життя «Звягеля».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Звягель #Дружба. 1:1