![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:39, 20 травня
Стріляв у центрі Житомира, а потім заховав зброю у квітковий горщик: поліцейські затримали підозрюваного у хуліганстві
![фото - Житомирський райвідділ поліції фото - Житомирський райвідділ поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - Житомирський райвідділ поліції
Стріляв у центрі Житомира, а потім заховав зброю у квітковий горщик: поліцейські затримали підозрюваного у хуліганстві. Подія сталася 16 травня.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Житомирської області.
“16 травня близько 22:30 до поліції надійшло повідомлення про те, що у житомирському парку відпочинку невідомий здійснив кілька пострілів у бік групи людей. На щастя, ніхто не постраждав. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції Житомирського районного управління”, - йдеться в повідомленні.
Зі слів очевидців, чоловік почав конфліктувати з групою відпочиваючих, дістав зброю, хизуючись нею, та почав стріляти. Після цього він пішов у невідомому напрямку.
Як встановило слідство, у той вечір чоловік здійснив п'ять пострілів: три з яких у землю, а два - в бік людей.
Оперативники Житомирського районного управління поліції, управління карного розшуку ГУНП та за силової підтримки РПОП розшукали та затримали причетного у місцевому готелі. Також вилучили пістолет, який він заховав у квітковий горщик.
17 травня слідчі Житомирського районного управління оголосили 25-річному жителю Вінниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України.
За такі дії чоловікові може загрожувати позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...