• Головна
  • Мешканців Звягеля попередили про небезпеку купання у р. Случ
11:21, 11 червня

Мешканців Звягеля попередили про небезпеку купання у р. Случ

Мешканців Звягеля попередили про небезпеку купання у р. Случ

Мешканцям Звягеля рекомендовано на деякий час утримуватись від купання у Случі біля міського пляжу. Так, тут виявлено більше норми кишкових паличок та хімічних речовин. Про таке інформує Звягельський районний відділ ДУ «Житомирський ОЦК МОЗ України».

– Звягельський районний відділ ДУ «Житомирський ОЦК МОЗ України» повідомляє, що за результатами щотижневих моніторингових лабораторних досліджень води з міського пляжу р. Случ по вулиці Богуна встановлено невідповідність нормативам за мікробіологічними показниками (індекс лактозопозитивних кишкових паличок – 6200/дм3, при нормі не більше 5000/дм3) та санітарно-хімічними показниками (перевищені рівні біохімічного споживання кисню на 5-у добу та заліза), – йдеться у повідомленні.

До того ж було проведено щомісячні лабораторні дослідження місць масового відпочинку, а сам «Дамба» р. Случ та «Провалка» (III провулок В. Стуса). І тут теж не все гаразд: є відхилення за санітарно-хімічними показниками (перевищені показники БСК-5 та заліза).

– Відхилення за мікробіологічними показниками є небезпечними для здоров’я людини виникненням та розповсюдженням гострих кишкових інфекційних захворювань. Невідповідність за санітарно-хімічними показниками свідчить про високий вміст у воді речовин хімічного походження (органічних та неорганічних). БСК (біохімічне споживання кисню на 5-у добу) – кількість кисню, яка необхідна для окислення органічних речовин, які знаходяться у воді в аеробних умовах протягом 5-ти діб, – йдеться у повідомленні.

Тож дбайте про своє здоров'я!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Случ #Пляж #Звягель #Купання #Паличка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...