• Головна
  • Організації, які працюють з ветеранами, можуть отримати до 700 тис. грн на вишколи чи просвітницькі проєкти
19:47, 2 липня

Організації, які працюють з ветеранами, можуть отримати до 700 тис. грн на вишколи чи просвітницькі проєкти

Організації, які працюють з ветеранами, можуть отримати до 700 тис. грн на вишколи чи просвітницькі проєкти

Громадські організації можуть отримати до 700 тисяч гривень на втілення проєктів. Міністерство у справах ветеранів України відновлює конкурсні програми для громадських організацій (спілок та обʼєднань), що працюють із ветеранами та ветеранками.

Про це 1 липня повідомили у пресслужбі Міністерствоа у справах ветеранів України.

«Мінветеранів оголошує конкурс для громадських організацій З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, фінансова підтримка інститутів громадянського суспільства була призупинена», - йдеться в повідомленні

Подробиці:

Заявки подаються в електронній системі «Е-Конкурси» платформи ВзаємоДія до 23:59 21 липня 2024 року.

Максимальна запитувана сума на реалізацію програму (заходу чи проєкту): 714,3 тисячі гривень.

Загальний бюджет конкурсу: 5 мільйонів гривень.

Переможців відбиратиме незалежна конкурсна комісія.

Подати заявку можна тут.

Конкурсні пропозиції мають відповідати таким пріоритетним напрямам і видам діяльності:

1. Формування оборонної свідомості та громадянської стійкості.

  • організація заходів військово-патріотичного виховання у рамках підготовки громадян до національного спротиву (табори, вишколи, конкурси, курси підготовки, тренінги, навчальні семінари)
  • інформаційно-просвітницькі, виховні заходи та кампанії із питань військово-патріотичного виховання (подкасти, брошури, буклети, лекції, презентації, відеоролики, круглі столи, майстер-класи, тренінги, семінари).

2. Популяризація історії українського опору збройній агресії рф проти України, а також інформації про подвиги ветеранів війни, проявлені під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

  • видавництво книг та інших друкованих видань, мемуарів, художніх творів, виробництво документальних та художніх фільмів, організація виставок.

Конкурсні вимоги:

  • загальнодержавні програми (проєкти, заходи) мають бути реалізовані на території не менш як третини регіонів України та забезпечувати участь у них ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;

  • громадські об’єднання ветеранів війни – неприбуткові громадські організації та громадські спілки, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства та утворені з метою захисту прав і свобод, реалізації суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, та інших інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

ГО можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій. Подаються вони уповноваженою особою учасника конкурсу з накладенням електронного підпису. Після підписання конкурсна пропозиція не може бути зміненою. Тому обовʼязково перевірте усі дані.

Конкурсна пропозиція складається українською мовою та повинна містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1;

2) опис програми (проєкту, заходу) за формою згідно з додатком 2 та кошторис витрат, необхідних для реалізації, згідно з додатком 3 з урахуванням переліку статей, визначених організатором конкурсу;

3) листи-підтвердження про підтримку у реалізації відповідної програми (проєкту, заходу) або готовність долучитися до організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів рад, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій в разі їхнього залучення до реалізації;

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід реалізації програми протягом останніх двох років або з часу реєстрації, якщо інститут громадянського суспільства зареєстровано менш як за два роки до оголошення конкурсу, за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Організатор конкурсу має право продовжити термін подання конкурсних пропозицій до 15 календарних днів, а у разі неподання жодної конкурсної пропозиції – на термін до одного місяця.

Тому оголошення переможців у період з 19 по 23 серпня, але терміни можуть змінюватися з об'єктивних причин.

Для додаткової інформації звертатися до Відділу взаємодії з інститутами громадянського суспільства Департаменту громадянської ідентичності за номером телефону +380 63 227 09 36 або на e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##ветерани #вишколи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...