• Головна
  • Уряд розподілив субвенції на придбання житла ветеранами і членами їхніх сімей, Житомирщина отримає 354 млн грн
10:59, 3 липня

Уряд розподілив субвенції на придбання житла ветеранами і членами їхніх сімей, Житомирщина отримає 354 млн грн

Уряд розподілив субвенції на придбання житла ветеранами і членами їхніх сімей, Житомирщина отримає 354 млн грн

Міністерство у справах ветеранів України здійснило розподіл субвенцій на виплату грошової компенсації для придбання житла за трьома бюджетними програмами в обсязі 5,7 мільярдів гривень, що передбачені на 2024 рік. За рахунок розподілених коштів грошову компенсацію за житло цьогоріч отримають майже 2500 осіб.

Про це повідомив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун за підсумками засідання Уряду.

Кошти на придбання житла отримають: 

особи з інвалідністю внаслідок війни I - II групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць;

особи з інвалідністю внаслідок війни I - II групи, які брали участь в бойових діях на території інших держав та члени сімей загиблих (померлих) таких ветеранів;

внутрішньо переміщені особи, які брали участь в АТО/ООС і визнані учасниками бойових дій чи особами з інвалідністю внаслідок війни III групи.

“Мінветеранів зібрав від областей зведену інформацію про потребу на виплату грошової компенсації на придбання житла. Найближчим часом місцеві розпорядники коштів вже перераховуватимуть згідно з помісячним розписом грошову компенсацію на спеціальні рахунки одержувачів, які відкриті в Ощадбанку. Після отримання коштів ветерани та члени сімей загиблих самостійно обирають житло, яке бажають придбати. Таке житло може бути, як на вторинному ринку, так і на первинному — за умови, що воно обов’язково введено в експлуатацію”, — повідомив Олександр Порхун. 

Очільник Мінветеранів також зазначив, що в умовах викликів сьогодення завдяки спільній та продуктивній роботі з Офісом Президента України, Урядом, Міністерством фінансів, Мінветеранів вдалося передбачити у Законі України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” видатки в обсязі 5,7 млрд гривень на виплату грошової компенсації за житло. Це дасть можливість забезпечити житлом майже 2500 осіб, які перебувають в черзі на її виплату. 

У 2023 році були розподілені 5,9 млрд грн на компенсацію понад 2,6 тис ветеранам війни та членам їх сімей. Вже 2155 з них придбали житло.

“Житлове питання — одне з ключових, яке ветеранська спільноти підіймає під час спілкування. Тому Мінветеранів робить все, щоб проблема забезпечення житлом наших ветеранів, ветеранок та членів сімей загиблих була вирішена, і за таких темпів державної підтримки ми зможемо це зробити. Дякую Уряду за підтримку! В планах - затвердження державної програми, яка передбачатиме грошову компенсацію, відшкодування за оренду та пільгове іпотечне кредитування”, — наголосив Олександр Порхун. 

Довідково:

Законом України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” Мінветеранів передбачені загальнодержавні видатки за бюджетними програмами:

1511040 в обсязі 2 997 556,8 тис. грн;

1511050 в обсязі 2 352 737,5 тис. грн;

1511060 в обсязі 399 486,5 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##субввенції #військові
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...