• Головна
  • Сімейна підтримка закодованого від алкоголю
Новини компаній
16:56, 2 травня

Сімейна підтримка закодованого від алкоголю

Новини компаній

 1. Вступ

Залежність - хронічне захворювання що занесено ВООЗ до МКХ як "Особливий розлад поведінки та психіки". Варто розуміти що вживання алкоголю - це лише наслідок, а першопричинами формування залежності є проблеми з вираженням емоцій та взаємостосунками з людьми.

Алекситимія - таким терміном психологи описують особливу поведінку при якій залежний не може розпізнати власні почуття та конструктивно виразити їх.

Вживання алкоголю для залежного- це спосіб втекти від реальності, проблем що накопичилися та власного відчуття неповноцінності, низької самооцінки та невмінням справлятися з власними емоційними станами.

Сімейна підтримка закодованого від алкоголю , фото-1

2. Розуміння процесу кодування

Процедура кодування покликана зміцнити "первісну" заборону на вживання алкоголю.

Тому цю процедуру варто використовувати в комплексі з іншими заходами такими як: роботу з співзалежними рідного, індивідуальний супровід наставника, формуванням нових корисних звичок, психотерапією, та роботою з системою цінностей.

Механізм дії препарату полягає у блокуванні ферменту який відповідає за розщеплення етанолу в організмі.

3. Психологічна підтримка

Одним з основних кроків у процедурі кодування та одужання від алкоголізму є робота з психологом та системою мотивацією клієнта. Для стійких змін у способі життя кодування повинно проводитись добровільно, а після процедури залежному необхідно забезпечити психологічну підтримку. Утренних центре на грани практикуємо індивідуальний підхід та супровід на всіх етапах одужання.

4. Організація домашнього середовища

Для забезпечення стійкої тривалої ремісії необхідна зміна звичного кола спілкування, відмова від шкідливих звичок зокрема куріння, обмеження проведення часу у соцмережах, відмова від відвідування масових заходів де вживають алкоголь та відсутність алкоголю вдома.

Залежному необхідно знайти нове коло друзів що ведуть тверезий спосіб життя. Група підтримки "Анонімні алкоголіки" - спільнота людей, які тривалий час знаходяться в ремісії на шляху до одужання. Відвідування груп підтримки дає розуміння що залежний в проблемі не один, знижує неприємні відчуття від стигматизації залежності в суспільстві та формує мотивацію і віру в себе.

5. Подолання співзалежності

Співзалежність - особливий термін яким позначають вид поведінки рідних або близьких які проживають на спільній території разом з залежним. Він характеризується розмиттям особистих кордонів та повним злиттям власного життя з життям залежного,гіпер контролем та гіперопікою. Тренінг- центр "На грані" організовує групи для співзалежних кожного тижня, де люди з проблемою співзалежних стосунків розбирають типові ситуації та обговорюють шляхи їх вирішення, діляться власним досвідом.

Наркологічний реабілітаційний центр "На Грані" у Вінниці – це місце, де вам завжди готові прийти на допомогу. Ми спеціалізуємося на вирішенні сучасних проблем, пов’язаних із вживанням алкоголю, наркотичних речовин та ігровою залежністю.

Наш підхід базується на швидких, прогресивних та безпечних методах, які дозволяють досягати стабільних результатів без шкоди для здоров’я. Кожен клієнт отримує індивідуальну програму лікування, адаптовану до його потреб і стану.

Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги, звертайтеся до нас за телефоном (068) 660-40-46 . "На Грані" – це ваш перший крок до свободи та гармонії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...