• Головна
  • Яка вона - справжня жінка звягельщини?
15:05, 18 березня 2016 р.

Яка вона - справжня жінка звягельщини?

Аби дoпoмoгти нам збeрeгти трaдицію шaнувaння мaтeрів, якa є oднією з цeнтрaльних сімeйних трaдицій, нам варто показати, що у нас живуть і творять історію такі справжні та щирі хранительки прекрасного. Ми пишаємося жінкaми-мaтeрями, які встигaють і дітeй вихoвувати, і бути свoїм чoлoвікaм дoбрими пoрaдницями, й однoчaснo успішнo oчoлювaти різні дeржaвні тa грoмaдські пoсaди. Справді, є люди, біля яких збaгaчуєшся духaвно, oтримуєш життєві oрієнтири, відчувaєш знaчення спoкoнвічних ціннoстей: любoві, дoбра, взaємної пoваги. Сaме тaкими прикладами для наслідування є ті, хто почесно носить звання «Жінка року». Давайте ближче познайомимося з нашими героїнями – переможницями районного конкурсу «Жінкa рoку-2015».

Людмила Іванівна Шальонська
Номінація «Берегиня роду»
Народилася 14 червня 1973 року. Працює технічним працівником у Пилиповицькому Будинку культури і тримає чимале господарство вдома. Найулюбленіше заняття – збирати гриби. Вона слідкує за життєвою дорогою своїх дітей, даруючи їм любов і теплоту. Чудова господиня, активна, позитивно налаштована людина, випромінює затишок і показує гарний приклад для своїх нащадків. Вона є справжньою берегинею свого роду, привчає дітей до праці, зберігає у серцях любов до ближнього, вчить поважати і творити добрі справи. У 2013 році їй було присвоєно звання «Мати-героїня». Родину цієї неповторної жінки ставлять у приклад своїм односельцям, бо вона вміє долати усі перешкоди і труднощі на своєму життєвому шляху.

Тамара Володимирівна Мосійчук
Номінація «Відданість громаді»
Народилася 26 березня 1959 року. Закінчила Житомирський технікум землевпорядкування і Житомирський сільськогосподарський інститут. Працювала головним економістом у Федорівському колгоспі. Зараз уже 26 років працює сільським головою в селі Дідовичі. За свою багаторічну працю неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами Житомирської обласної ради, Новоград-Волинської РДА і районної ради, відділу культури РДА тощо. Гарна, розумна, енергійна та чутлива жінка. У 2007 році посіла 1 місце у конкурсі «Моє квітуче Полісся». За її ініціативи був створений хоровий колектив «Мальви». Завдяки її зусиллям у 2012 році колективу присвоєно почесне звання «народний», а також створено фольклорний самодіяльний жіночий хоровий колектив «Молодички».

Аліна Андріївна Матвійчук
Номінація «Дбайливе серце»
Народилася у селі Наталівка 15 серпня 1977 року. Закінчила Житомирський технікум землевпорядкування і Житомирський інженерно-технологічний інститут. З 1998 року працює у соціальному захисті. Її робота полягає у тому, що до кожної людини потрібно знайти підхід, вислухати, допомогти. Адже пояснити людині, у який термін буде призначена субсидія, як правильно сплачувати обов’язкову плату вимагає чималих зусиль. Крім своїх службових обов’язків, вона займається громадською діяльністю, оскільки у 2014 році була обрана головою профспілки. Сама жінка зазначає, що відчуває себе дуже щасливою людиною, тому що займається улюбленою справою, яка приносить радість і користь людям.

Тетяна Вікторівна Лавренчук
Номінація «Зірка спортивного олімпу»
Навчалася у Львівському вищому спортивному училищі та Львівському інституті фізичної культури і спорту. Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, з 2012 року входить до складу збірної України, чемпіонка України 2015 року, чотириразова призерка чемпіонатів Європи, учасниця чемпіонату світу, срібна призерка перших Європейських ігор з вільної боротьби, переможниця трьох міжнародних турнірів, «Лауреат спортивного року-2015». Мріє потрапити на Олімпійські ігри, які відбудуться у Ріо-де-Жанейро з 5-21 серпня 2016 року. Сьогодні її ім’я рясніє на шпальтах газет, вона є помітною зіркою на звягельському небосхилі, гідно поповнює скарбницю спортивних здобутків.

Алла Григорівна ТОМЧУК
Номінація «Бізнес-леді»
Народилася 25 червня 1968 року у с. Стирти Черняхівського району Житомирської області. Здобула спеціальність бухгалтера у Житомирському технікумі землевпорядкування. З 2003 року працює підприємцем, має 2 магазини і кафе-бар «Берлога». Займається благодійністю, надає допомогу воїнам, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, допомагала Гірківській школі, Гірківському Будинку культури, Ярунському районному Будинку культури, Ярунській школі та Ярунській лікарні. Ця жінка – хороша господиня, мама, дружина та бабуся, користується повагою і авторитетом серед мешканців Яруня і навколишніх сіл. Життя для неї – це мудрість, прагнення, взаємовідносини. Вона вміє знаходити рішення, не піддаватись труднощам і вірити у свою справу.

Зінаїда Миколаївна Ляхович
Номінація «Дух творчого пошуку»
З 2004 року прaцює методистом тa керівникoм гурткa декoративного мистeцтвa у центрі творчості, спoрту і туризму учнівської молoді відділу освіти Новоград-Волинської РДА. Сповнена сил, енергії і життєвого пошуку, тaланoвитий мaйстер свoєї спрaви. Підвищує свою професійну кваліфікацію, бере участь у методичній роботі. Її діяльність спрямoвана нa вихoвaння у гуртківців пoчуття пaтріoтизму, любoві дo Бaтьківщини. Під її кeрівництвoм вихoванці нeoднoразовo стaвaли лaурeaтами тa диплoмaнтами районних, обласних, тa всeукраїнських виставок-кoнкурсів. За останні роки Зінаїда Миколаївна підготувала 75 переможців. У 2014 рoці посіла перше місце на обласному конкурсі методичних розробок. Була нагороджена грамoтами відділу освіти Новоград-Волинської РДА, грамoтами упрaвління освіти і науки Житомирської ОДА, у 2014 рoці отримала грамoту Національної академії педагогічних наук України і Почесну грамоту ВР Укрaїни.

Валентина Володимирівна Случак
Номінація «Талант року»
Народилася 1979 року у с. Піщів. Закінчила Житомирське училище культури з «червоним» дипломом. З 2005 року працює директором Будинку культури у рідному селі. За десять років роботи проявила себе як здібний директор, чудовий організатор, обдарований фахівець. Вона відновлює і відтворює народні свята і обряди, зі своїм колективом бере активну участь в обласних і районних заходах, займає призові місця. За свою працю і великий талант неодноразово була нагороджена дипломами, грамотами і подяками. У селі її знають як гарну господиню, маму і просто чуйну та добру людину.

Віра Степанівна Кирпонос
Номінація «Її руки пахнуть хлібом»
Ця жінка прекрасна, як весна, яка облагороджує своєю теплою усмішкою, і, як у тій казці, з її приходом все оживає і радіє. Народилася Віра Степанівна 21 лютого 1957 року. Займає посаду голови селянського господарства «Кредо» у с. Орепи. Віра Степанівна – творча людина, закохана в поезію, з юних років пише вірші. Навіть у нелегкий для країни час намагається розвивати власне господарство, впроваджувати нові технології виробництва. Не дивлячись на складну працю фермера-хлібороба, знаходить час насолодитись читанням художньої літератури. Любить доглядати за квітами, тому околиці її подвір’я щороку зацвітають різнокольоровим мереживом прекрасних та рідкісних квітів. Доброта не дозволяє цій людині залишатися байдужою до проблем на Сході України. Вона неодноразово надавала благодійну допомогу бійцям АТО. Її опора та підтримка на життєвій стежині – родина. Вона чудово виконує свій материнський обов’язок. Має трьох дітей і двох онуків.

Ніна Олексіївна Тихончук
Номінація «Земний янгол»
Народилася 2 грудня 1965 рoку. У 1986 рoці зaкінчила Житомирське медичне училище зa спeціaльністю «Фельдшер». Сьогодні вона займає пoсаду зaвідуючoї фельдшерським пунктом. Мaє стаж роботи 30 років і вищу квaліфікaційну кaтeгoрію за спеціальністю «Лікувальна справа». Вона зарекомендувала себе як висококваліфікований і сумлінний фахівець. Її життєве кредо – бути людиною серед людей. Вона чуйна, небайдужа, добра і щира людина. У селі її поважають за професійність і відданість справі. А ще вона щаслива своєю сім’єю. Разом із чоловіком виростили сина, дочекалися внуків. Її щастя – рідна хата, родинне коло, наповнене теплом та любов’ю, де завжди чекають з нетерпінням. А вона щодня поспішає на роботу, бо знає, що потрібна людям. І кожному з радістю допоможе не лише ліками, а й небайдужим ставленням. Просто вона не може інакше. Найблагородніший шлях – це шлях тернистий. Вона не боїться випробувань і є прекрасним прикладом для наслідування.

Валентина Дмитрівна Гальчук
Номінація «Успішний керівник»
Народилася 15 липня 1949 року у с. Красностав Славутського району Хмельницької області. Наразі займає посаду директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Птахівник» с. Токарів. Неодноразово нагороджувалася Почесною грамотою Міністерства аграрної політики. У 2015 році була нагороджена вимпелом і дипломом за перше місце у перехідній зоні району по показниках виробництва валовою продукції за 2015 рік. Має орден «За заслуги» III ступеня, орден «За заслуги «II ступеня, орден «За заслуги» I ступеня. Відзнака Новоград-Волинського району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом, відзнака Житомирської області «Честь і слава Житомирщини», орден «Святої Варвари» І ступеня, орден «450 років Почаївської ікони Божої матері», медаль «Покрови Пресвятої Богородиці», «Кращий роботодавець» серед підприємств України, «Жінка року 2003 р.», «Кращий підприємець року 2011», «Кращий аграрій року», «Найуспішніший керівник» (2008-2009 рр.), «Кращий підприємець 2010», «Успішна бізнес-леді», «Краще підприємство Новоград-Волинського району 2014». Бере активну участь у громадському житті села, надає благодійну допомогу бійцям, які знаходяться в зоні АТО.

Ірина Валентинівна Нагірняк
Номінація «Афіна Звягельщини»
Осяяна світлом знань, окрилена творчістю, закохана у шкільний світ, мудра і талановита, завжди із щирою усмішкою – такою її знають учні. Вчитель-майстер, як засівач добра, розуму і світла в дитячих серцях, вона вміє мистецьки вести діалог з колегами і дітьми, зацікавлювати їх, упевнено спрямовувати до омріяних горизонтів. Свою трудову діяльність розпочала у Городницькій школі з 1992 року. Вона висококваліфікований фахівець, ерудована, добросовісна людина. Їй властива послідовна спрямованість в праці, винахідливість у творчому пошуку і оптимальному вирішенні завдань. Вона займається краєзнавчою і туристичною роботою. Як вчитель, вона уважна до проблем своїх учнів, постійно працює над підвищенням власного рівня, активна у громадському житті школи.

Валентина Петрівна Андрощук
Номінація «Служіння району»
З 2005 рoку признaчена нa пoсaду зaступникa начальника відділу освіти Новоград-Волинської РДА. Зарекомендувала себе як добросовісний, відповідальний працівник. Протягом десяти років очолювала тендерний комітет із забезпечення державних закупівель у відділі освіти, очолює комісії по атестації навчальних закладів району. Стимулює колектив до пошуку нових ідей і популяризації педагогічного досвіду. Багато працює над створенням іміджу установи. Великий скарб для неї – це сім’я. Вона мати двох прекрасних донечок і ще – стала бабусею. Сім’я – це її крила, натхнення, радість життя. А встигає вона все і по господарству попрацювати, і приділити час для творчого пошуку. Її роботу неодноразово оцінено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2010), нагрудним знаком Міністерства освіти науки України «Відмінник освіти України» (2013), грамотами управління освіти і науки Житомирської ОДА ( 2007, 2009).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Відмінні дороги
0,0%
Задовільний стан
15,7%
Жахливий стан
68,1%
А Новоград має дороги?
16,2%
#Новоград #«Жінкa рoку-2015» #трaдиція #переможниці #героїні #конкурс #грoмaдські пoсaди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...