Виховний захід в Новоград-Волинській ЗОШ №3

18 березня в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбувся виховний захід серед початкових класів "У світі байок". Його підготували учні 4-А класу (учитель Новиченко О.В.).

Свято вдалося! Учні познайомили гостей з відомими байкарями, розказали про їх життя, творчість. Учні 4-А класу чудово інсценізували байки Л.Глібова "Вовк та ягня", "Зозуля й півень". Також подарували гостям веселі пісеньки. Конкурсанти декламували відомі байки, розкриваючи свої акторські здібності.

Переможці конкурсу (Лозовенко Єва, учениця 4-А класу - І місце, учні 1-Б класу - ІІ місце, Валінкевич Анастасія (4-А клас) та Захаревич Артем (учень 3 класу) - ІІІ місце) отримали дипломи, а всі інші учасники конкурсу - подяки за активну участь у святі. Всі діти отримали в подарунок солодощі! На заході були присутні батьки учнів початкових класів, учителі та дирекція школи).

Ось на такій піднесеній ноті закінчився навчальний насичений методичний тиждень початкових класів !!! Дякую всім учасникам конкурсу та батькам за вивчення байок! Особливо хочу подякувати своїм учням 4 - А класу за плідну, клопітку підготовку до свята, за пошукову роботу та артистизм! Молодчинки!

3 11 3 1 3 2 3 3 3 4 3 5 3 6 3 6 3 7 3 9 3 10
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі