Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського визнана найкращою бібліотекою області

Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського за підсумками роботи за 2015 рік визнана найкращою бібліотекою області і отримала відзнаку обласного конкурсу управління культури «Золоті джерела».

Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського сьогодні –інформаційно-освітній, культурний центр з широким спектром різноманітних послуг, центр дозвілля і спілкування, місце для збирання творчих та соціально активних людей.

Працівники бібліотеки постійно перебувають у пошуку сучасних, ефективних форм обслуговування користувачів, активно впроваджують нові інформаційні технології, прагнучи відповідати вимогам часу.

У 2015 році не зважаючи на соціально-економічну та політичну нестабільність діяльність центральної міської бібліотеки ім. Юрія Ковальського була активною та насиченою. Впродовж року працівники бібліотеки провели ряд масштабних заходів до свят та ювілейних дат, брали участь у реалізації різноманітних проектів.

Центральну міську бібліотеку ім. Юрія Ковальського за активну діяльність у популяризації книги, плідну та творчу роботу визнано переможцем обласного конкурсу управління культури «Золоті джерела» у номінації «Краща районна, міська бібліотека».


Людмила Онищук,
директор міської централізованої
бібліотечної системи,
директор центральної міської
бібліотеки ім. Юрія Ковальського

быб
быб
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі