Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках

З 17 по 23 березня в Києві проходив 38-й український тиждень моди. Вітчизняні дизайнери показали, які речі, на їхню думку, будуть актуальними в сезоні осінь-зима 2016/2017.


Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 1
Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 1


Podolyan

Володимир Подолян в цьому сезоні вперше показує чоловічий одяг на великому подіумі. Чоловічі костюми вийшли у нього ще більше мінімалістичні, ніж жіночі: чорно-біла гама, чисті лінії, архітектурний крій. Так Подолян уявляє собі моду майбутнього: дизайнер надихався науковою фантастикою, а колекцію назвав «Юпітер».


Jean Gritsfeldt

Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 2
Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 2Молодий, але перспективний і один з найцікавіших вітчизняних – дизайнерів Жан Гріцфельдт любить тематичні колекції. У минулих сезонах він розмірковував про подорожі, мистецтво і суспільство масового споживання. В цьому його надихнув цирк, і сусідство у ньому фантазії з реальністю. У чоловічій моді це означає: темний оксамит, яскраві блискучі тканини, витончений декор. Щоб не виглядати при цьому клоуном – слід доповнювати вбрання сумним виразом обличчя.

VIKTORANISIMOV

Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 3
Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 3
Віктор Анісімов – один з тих небагатьох вітчизняних дизайнерів, хто регулярно показує чоловічі колекції, хіба що трохи розбавляючи їх жіночими нарядами. При цьому з сезону в сезон він залишається вірний собі: трикотаж, трохи шкіри, темні кольори, м'який силует. У цьому сезоні в Анісімова з'явилося кілька несподіваних акцентів яскравого кольору – кілька пальто і об'ємні головні убори.

iDoL

Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 4
Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 4Серж Смолін, що створює одяг під брендом iDoL, ніколи не відмовляв собі в яскравих кольорах і ефектних принтах. Але в цьому сезоні він перевершив себе: мінімалістичну сіро-чорно-білу гаму він пропонує чоловікам розбавити сріблом і золотом. Причому краще, якщо з тканин цих колоьорів будуть зшиті спідниці, які слід носити поверх спідниць і рейтузи.

Zalevskiy

Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 5
Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 5Власні покази Олексій Залевський, режисер-постановник за освітою, любить перетворювати на шоу. При цьому він завжди опиняється серед нечисленних дизайнерів, які пропонують не просто сезонний одяг, але ще й під вітчизнянону погоду. В осінньо-зимової колекції у Залевського є цілком зручні чоловічі пальто і дублянки. Поєднувати їх дизайнер пропонує з широкими шортами і картатими брюками, нагадують піжамні штани. Доповнюють вбрання яскраві принти, до яких він відчуває особливу слабкість.

Sasha Kanevski

Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 6
Тенденції чоловічої моди в 2016-2017 роках (фото) - фото 6Створюючи цю колекцію, дизайнер розмірковував про хлопців, які постійно ведуть внутрішню боротьбу. Правда, вийшло у Каневського, по-перше, в тому ж дусі, що і завжди: архітектурний крій і стримана колірна гамма, на цей раз з домінуючим темно-синім. А по-друге, у руслі загальносвітових модних тенденцій: багатошаровість і обсяг, денім і трохи мілітарі.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі