Газ для квартир без лічильників повинні перерахувати

Вартість газу для квартир без приладів обліку палива повинна бути переглянута в бік зменшення.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України №3016 від 27 квітня 2016 року нові норми газу, які були затверджені 23 березня 2016 року в квартирах без приладів обліку повинні застосовуватися з 1 лютого 2016 року.

Нагадаємо, що наприкінці січня суд скасував постанову про зниження норми газу для квартир без лічильників палива. Отже, за лютий 2016 року компанії-постачальники газу вважали вартість послуги за нормами, які діяли до квітня 2015 року . Такі ж норми застосовувалися і при розрахунку вартості послуги в березні до набрання чинності нової постанови уряду.

Відповідно до нового документу, який був затверджений 27 квітня 2016 року, нові норми газу повинні застосовуватись з 1 лютого. Отже, споживачам повинні повернути кошти, переплачені за газ у лютому і березні нинішнього року.

Відзначимо, що в квитанції за квітень зазначено, що інформація про заборгованість або переплати, якщо така є, буде відображена у квитанції за травень, яку споживачі отримають в червні. Можливо, саме в травні буде зроблений перерахунок.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі