• Головна
  • В дошкільному навчальному закладі №16 відбулася підсумкова педагогічна рада
16:52, 2 червня 2016 р.

В дошкільному навчальному закладі №16 відбулася підсумкова педагогічна рада

В дошкільному навчальному закладі №16 відбулася підсумкова педагогічна рада «Результати роботи педагогічного колективу за 2015-2016 навчальний рік».

На педраді обговорювалися підсумки 2015-2016 навчального року, завідуюча ДНЗ №16, Данюк Вікторія Іванівна, провела аналіз результатів освітньо-виховної роботи педагогічного колективу за навчальний рік. Подякувала за активність педагогів закладу, привітала колег з закінченням навчального року, побажала всім творчих успіхів і удачі в подальшій роботі. У конструктивній обстановці пройшло обговорення і затвердження плану роботи ДНЗ в літній оздоровчий період представленого вихователем-методистом ДНЗ Косяк Т.В.

Вузькі спеціалісти та вихователі всіх вікових груп ознайомили присутніх з динамікою розвитку особистості та компетентності вихованців за наслідками навчального року. Вихователі старших груп зробили це у формі портфоліо випускної групи.

Педрада пройшла дуже продуктивно, насичено, змістовно, невимушено, в формі обміну досвідом та ділового співробітництва всіх педагогів.

Всі завдання, які були визначені на початок року, успішно реалізувалися в різних напрямках. Моніторинг рівня розвитку дітей та методичної роботи в цілому показав позитивну динаміку. Такий результат свідчить про ефективну роботу педагогічного колективу.

За матеріалами ДНЗ № 16 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Водопровідну
24,7%
Бюветну
13,6%
Бутильовану
9,9%
Джерельну
51,9%
#Новоград #дитячий садок #навчальний рік #педагогічна рада #освітньо-виховна робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...