• Головна
  • Щасливий шлюб: 7 порад, як цього домогтися
23:17, 4 червня 2016 р.

Щасливий шлюб: 7 порад, як цього домогтися

Молоді пари часто цікавляться: «Ну, які у вас враження від сімейного життя?». Відповідь на це питання залежить тільки від вас самих. Для одних людей шлюбний союз – це постійні страждання і розчарування, інші ж здатні з нього черпати підтримку і силу. З якої причини одне явище має абсолютно розхожі сторони? Ніхто однозначно не може відповісти на це запитання, але для отримання відповіді можна ознайомитися з досвідом людей, які щасливо живуть у шлюбі.

1. Над шлюбом необхідно працювати.

До шлюбного союзу потрібно ставитися максимально дбайливо, тому що він потребує уваги. Як говорять багато людей, як тільки сімейному життю буде не діставати уваги, то воно відразу ж почне повільно, але вірно розвалюватися. Збереження теплих взаємин у родині потребує турботи, уваги і у величезній кількості жертв.

Спробуйте дивитися на шлюб, наче жива істота, якій потрібен захист і постійне харчування, яке потребує лікування, у свободі і просторі для розвитку. Звичайно, все це звучить просто чудово. Але яким чином можна використовувати це на практиці? Тут немає нічого такого складного: завжди пам'ятайте про шлюб, не треба до нього ставитися так, ніби він є чимось належним.

Зберігайте пильність: шлюбний союз здатні зруйнувати не тільки банальні речі, на зразок спокус, але і неправильний розподіл відповідальності і обов'язків, а також ревнощі та інше. Тому до потреб свого обранця/обраниці потрібно ставитися дуже уважно, проводити разом багато часу.

Якщо у вас щось не ладиться, подумайте над тим, яким чином можна нормалізувати ситуацію. Це означає, що необхідно рухатися вперед, підлаштовуючись один під одного.

2. Не слід залишати недомовок.

У тому випадку, якщо ви не можете озвучити ті чи інші проблеми, то вони так і будуть залишатися з вами. Набагато гірше буде, якщо ви будете скаржитися щодо проблем чужим людям, колегам і знайомим – так ви ще більше погіршите їх.

Незважаючи на те, що дві людини можуть один одного знати тривалий час, але вони не зрозуміють один одного, якщо що-небудь буде недоговорено. Скоріше всього, ви почнете думати про те, що партнер повинен здогадуватися що у ваших думках? А якщо ні? Саме з даного моменту випливає наступна рекомендація.

3. Намагайтеся бути максимально відвертими.

Найгірше – грати чужими почуттями. Якщо у вас поганий настрій, або ж у вас немає бажання бути занадто різким, так і хочеться розмовляти, використовуючи загадки. У більшості випадків ясно виражатися вкрай важко. Якщо ви чим-небудь сильно стурбовані – скажіть про проблему просто, якщо вам хочеться бути почутим.

Ще однією жахливою звичкою є абсолютне ігнорування, коли люди не бажають один з одним говорити або ж затикають роти один одному. Ігнорування тягне за собою такі банальні наслідки, як почуття злості й обурення, а вони, в свою чергу, незабаром стають причинами більш серйозних проблем.

4. Не потрібно боятися продемонструвати власну уразливість.

Часто ми намагаємося заховати свої думки і почуття. Однак, визнання вразливості може призвести до відвертості і відкритості у взаєминах. Важливо не забувати, що ваш партнер любить вас, а ви його.

5. Не потрібно намагатися щось змінити в партнері.

У більшості випадку складно втриматися від бажання внести у другу половинку якісь корективи. Спроба змінити людину, як правило, не буде увінчана успіхом, а у партнера з'явиться відчуття, що він вас не задовольняє. Його це сильно образить. Постарайтеся просто йому пояснити, чого ви чекаєте від нього і, який вплив це на вас зробить. Ймовірно, після такого партнер захоче сам змінитися.

6. Приділяйте достатньо часу цілям і бажаннями один одного.

На власних бажаннях зосередитися вкрай просто. Якщо ж вам нічого невідомо про цілі і бажання своєї другої половинки – поцікавтеся у неї з цього приводу! Створіть якийсь баланс виконання задумів і забаганок кожного з вас, щоб всі були задоволені.

7. Намагайтеся не забувати про себе.

Поряд з тим, як важливо в деяких випадках показувати уразливість, такою же важливістю володіє і демонстрація своїх сил. Потрібно, щоб оточуючі брали до уваги ваші почуття, бажання і потреби, тому що щастя особистісного плану – це один із факторів по-справжньому щасливого шлюбного союзу!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Водопровідну
24,7%
Бюветну
13,6%
Бутильовану
9,9%
Джерельну
51,9%
#Щасливий шлюб #поради #чоловік #жінка #дружина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...