• Євро-2016: Збірна України поступилася німцям з рахунком 0:2
23:55, 12 червня 2016 р.

Євро-2016: Збірна України поступилася німцям з рахунком 0:2

90 + 3 Гол. Забили німці. І це все. Вийшов на заміну Швайнтштайгер замість Гетце. В результаті втрата українців на половині поля німців, і м'яч пішов відразу ж до Озілу. Побіг Месут до чужого штрафного. Чотири в два виходили німецькі гравці. На правому краю був абсолютно один Швайнштайгер. У підсумку саме йому м'яч віддав ліворуч гравець "Арсеналу". Бастіану залишалося тільки з одного дотику забити в спорожнілі ворота, так як Пятов був в іншому куті.

90 + 2 'Ярмоленко бив здалеку своєю лівою. Рикошет і кутовий.

90 'Тим часом, суддя додав три хвилини.

88 'І ось вже Ярмоленко вривався в штрафну німців справа. Зблизився він з воротарем біля лицьової, і спробував навісити в центр штрафної, але і тут воротар врятував. Кутовий. Невдало розіграний.

87 'І тут же німецький захист ледь не вчинив помилку! Вибіг Нойер з воріт на чергове перехоплення. Але тут захисник скинув м'яч назад на свого воротаря. Вийшло, що полетіла сфера до спорожнілих воріт. Але пішла вона правда за лицьову. Селезньов, який рвався до воріт, не встиг до м'яча.

87' Озіл виходив один на один, намагався переграти П'ятова, але не зміг цього зробити. Андрій знову зробив неймовірний сейв!

86 'Якось присипляє вже гра. Ні цікавих моментів для обговорення.

84 'Ох. Шюррле обдурив захист українців, уникнув офсайду, і побіг один на ворота П'ятова. М'яч уже летів йому на хід, але воротар український встиг раніше, і вибив снаряд за поле.

82 'А ось і небезпечний удар від Шюррле. Але його постріл з лінії штрафного прийшовся в рекламний щит за правою стійкою воріт П'ятова.

78 'Тримали-тримали німці м'яч у штрафній України, так і втратили. Зате заміна в складі команди Льова. Шюррле вийшов на поле. Дракслера він замінив.

76 'Чергова небезпечна атака збірної Німеччини. Все закінчилося тим, що Мюллер пробив з меж штрафного майданчика у нижній правий кут. П'ятов і звідти відбив м'яч.

75 'А ось і вихід Гетце на ворота П'ятова. Увійшов Маріо в штрафну, зблизився з захисниками і пробив. Але м'яч зловив Пятов.

74 'А ось і заміна в складі України чергова. Зінченко замість Коваленка вийшов.

69 'І тут же подача з правого флангу, і Дракслер головою замикав передачу зі штрафного. Але його удар прийшовся трохи вище воріт.

68 'І ось Євген Коноплянка відзначився жовтою карткою. Зрив атаки небезпечною в центрі поля.

66 'Заміна у складі українців. Євген Селезньов вийшов замість Романа Зозулі.

65 'Активно почали атакувати німці. Все завершилося дальнім ударом Хедіра, який потрапив в захисника збірної України.

61 ' Черговий постріл по воротах П'ятова метрів з 30-ти. На цей раз Хедіра відзначився. І П'ятова в стилі Нойєра виловив снаряд з правого кута. В черговий раз врятував ворота збірної.

58 'Зіграла збірна України дуже небезпечно! Ракицький зі своєю лівою завдав удар зі штрафного. В обвід стінки м'яч полетів у правий нижній кут, але і там Нойер у стрибку відбив його.

57 'Сидорчук заробив штрафний метрах в 35-ти від воріт.

55 'У другому таймі поки німці тримають м'яч надійно. В українців поки нічого в атаці не виходить. Зате у німців Кроос знову пробив. Рикошет, і м'яч опинився в руках у П'ятова.

51 'Кроос пробиває з метрів з 25-ти. У міліметрах над поперечиною пролетів м'яч.

48 'Дракслер! Проявив свої кращі якості зараз Юліан. Пробив він потужно з лівого кута штрафного майданчика. П'ятов не схибив - відбив м'яч, що летів в правий кут, на кутовий.

47 'Уже намагалися кинутися в атаку українські футболісти. Невдало. Перед цим збірна Німеччини грала свою атаку. Але подача в центр штрафного майданчика не привела до успіху.

46 'Команди вже на полі. Другий тайм!

Євро-2016: Збірна України поступилася німцям з рахунком 0:2, фото-1

- Який пекучий матч ми дивимося! Німеччині сьогодні доводиться дуже важко! Збірна України просто рве і метає. Хоча на класі німці забили один гол, пропустити вони могли ще більше. Оборона ніяка у Бундестім сьогодні. Є відмінні шанси у підопічних Михайла Фоменка домогтися позитивного для себе результату сьогодні. Все-таки, з атакою у Німеччині, як раз, в принципі, повний порядок.

45 + 1 'І тільки в кінці першого тайму німці спромоглися на штрафний. Але і він виявився невдало розіграний. На цьому Атікінсон відправляє команди відпочивати.

45 'Продовжують атакувати українці. Шевчука зараз забули на лівому фланзі захисники німців. Але він не зміг прострелити небезпечно уздовж воріт. Боатенг вибив м'яч на кутовий, а подача виявилася безпечною.

42 'Україна просто притиснула і не дає нічого зробити німецьким футболістам.Небезпечних моментів немає, але на повних обертах працює німецька оборона зараз. Впоралися з цим натиском. Але важко-важко їм. Це видно.

39 'А ось це вже був загублений момент біля воріт П'ятова. Подача справа, і Мюллер головою намагався пробити по воротах, але м'яч полетів абосолютно в іншому напрямку від воріт.

37 'І вже забили наші! Але в офсайді опинився Федецький.

36 'Мама! Черговий вбивчий моментище біля воріт Нойєра! Ярмоленко отримав м'яч правому фланзі, розвернувся у штрафному і закинув м'яч на інший край майданчика, де в повній самоті опинився його партнер - Конопляка. Пробив він повз воротаря, але на лінії воріт Боатенг з'явився, і вибив він м'яч прямо з лінії!

34 'Трохи заспокоїлася гра. У плані небезпечних моментів, але гостро футболісти готові діяти постійно.

30 'Ось це номер! Спас у неймовірній ситуації зараз П'ятов ворота України! Виходив один на один Самі Хедіра після пасу з центру поля від партнера, але виручив Андрій, відбивши м'яч після удару в нижній лівий кут!

28 'Небезпечно! Ось це супермомент. Подача Коноплянки, і Хачеріді високо вистрибнувши головою переправляв м'яч у лівий кут воріт Нойєра, але німецький воротар виручив свою команду!

26 'А ось це був грубий фол на українського футболіста. Той же Мустафі постарався. Штрафний подавав Коноплянка. Але захист вибив м'яч на кутовий.

25 'Подача з кута поля і в П'ятова врізався захисник німців. Штрафний.

24 'А ось і дальній удар Крооса. У захисника потрапив Тоні. Від нього м'яч пішов за лицьову. Кутовий.

19 'Гол, Німеччина забила! Мустафі після розіграшу штрафного головою вразив ворота збірної України.

14 'А ось вже і Коноплянка рвався по лівому флангу, але зупинили його вже практично біля лицьової захисники німців.

12 'Осаджують зараз гравці Бундестім штрафну. В результаті подача в штрафну зліва, у правій штанги Міюллер скинув м'яч у центр штрафного під удар Хектора. Але у того удар не вийшов із забійної позиції! М'яч зрізався з ноги.

8 'Подача справа в штрафну українців. Там захисники надійні.

5 'Зате яку відповідь від України! Повторили маневри німців українці у чужій штрафній. В результаті Коноплянка в дотик кручений удар завдав з меж штрафного - в праву "дев'ятку" м'яч летів, але Нойер, виловив його з воріт у стрибку!

4 'Перший гострий момент біля воріт Збірної України. Простріл уздовж лінії штрафної, і звідти в один дотик поруч зі штангою Гетце.

2 'Уже встиг вискочити до лінії штрафної Нойер у німців. Забрав він м'яч.

1 'Поїхали! Свистить англієць Мартін Аткінсон.

Склади команд.

Німеччина: Нойер, Хеведес, Боатенг, Мустафі, Хектор, Хедіра, Кроос, Мюллер, Озіл, Дракслер, Гетце.

Україна: П'ятов, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Федецький, Степаненко, Сидорчук, Ярмоленко, Коваленко, Коноплянка, Зозуля.

І все-таки фаворитами в цьому матчі все одно є чемпіони світу, що зрозуміло. Але і команді України буде що запропонувати. А це означає наполегливе протистояння двох яскравих і непоступливих команд.