Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі

Учні 4-А класу Новоград-Волинського НВК "Гімназія ім. Лесі Українки - школа I ступені" на честь завершення навчання в початковій школі відправились на екскурсію до міста Житомир.

Спочатку відвідали музей Природи, в якому побачили багато цікавого. Особливо сподобався зал з чучелами тварин нашої місцевості. Наступна зупинка була в музеї Космонавтики, де діти познайомилися із предметами, які використовуються в космосі. Побачили багато цікавих літальних апаратів. Потім відвідали драмтеатр, де переглянули виставу «Кицьчин дім». Смачний обід видався на території гідропарку. Найбільше сподобалося в дитячому центрі розваг «Місто професій». Діти були лікарями, пожежниками, поліцейськими, поштарями, конструкторами, дизайнерами. Виявляється, заробляти гроші дуже цікаво, а ще цікавіше їх витрачати.

На завершення екскурсії була зустріч з ведмедями. Учні 4-А класу та класний керівник Олексійчук Світлана Василівна завершили навчання в початковій школі на відмінно.

За матеріалами Олексійчук С.В., класного керівника 4-А класу

Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-1 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-2 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-3 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-4 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-5 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-6 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-7 Маленькі гімназисти з Новограда-Волинського побували на екскурсії у Житомирі, фото-8

.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі