![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
20:54, 22 червня 2016 р.
Влада Новоград-Волинського району відзначила подяками пошуковців загиблих воїнів 2-Світової війни
В рамках заходів, присвячених до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни України в с. Нова Романівка біля пам'ятника і братської могили відбувся урочистий ритуал перепоховання останків 2 невідомих воїнів, які загинули під час боїв 1941 року на території Новоград-Волинського району.
Представниками Новондад-волинської РДА та районної ради вручені подяки пошуковцям пошукової групи «Пошук-6» Новоград-Волинського пошукового загону Житомирського об'єднання пошукових загонів:
-Парійчуку Сергію Дмитровичу;
- Сичу Миколі Олександровичу;
- Сичу Андрію Миколайовичу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
live comments feed...