• Головна
  • Представники управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради відвідали прозорий офіс управління соціального захисту м. Вінниця
16:17, 30 червня 2016 р.

Представники управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради відвідали прозорий офіс управління соціального захисту м. Вінниця

За сприяння міського голови В. Л. Весельського та секретаря міської ради Пономаренко О.А. 29 червня 2016 року представники управління праці та соціального захисту населення Новоград - Волинської міської ради на чолі з начальником управління – Хрущ Л.В. відвідали прозорий офіс управління соціального захисту м. Вінниця, який функціонує з 2011 року.

В прозорому офісі запроваджено систему електронного документообігу, що значно оптимізує процес починаючи від прийняття документів і до призначення всіх видів соціальної допомоги, виплат, пільг та субсидій. Прийом громадян ведеться відповідно до попереднього запису та по чіткій талонній системі. Всі документи, які надаються заявниками скануються та містяться в електронній базі даних управління, журнали реєстрації ведуться аналогічно в електронній формі, що значно пришвидшує процес роботи офісу. Прийом громадян та обробку документів забезпечують 24 спеціаліста. Приємно вражає злагодженість дій спеціалістів управління в процесі роботи та заявників – справжній європейський рівень. Чітка злагоджена робота прозорого офісу м. Вінниці для представників управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради стала прикладом як розвиватися та рухатися вперед.

Управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради висловлює вдячність директору департаменту соціальної політик м. Вінниця – Поповій Л.В., заступнику директора департаменту соціальної політики – Паламарчук Н.І., заступнику начальника управління соціального захисту населення – Яворській В.В. за прийом та співпрацю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Євро-2016: Хто переможе на турнірі?
проголосувало 726 відвідувачів
Австрія
0,3%
Албанія
0,6%
Англія
3,4%
Бельгія
0,8%
Ірландія
0,1%
Ісландія
1,2%
Іспанія
16,8%
Італія
5,8%
Німеччина
35,4%
Північна Ірландія
0,4%
Польща
1,8%
Португалія
2,1%
Росія
1,4%
Румунія
0,0%
Словаччина
0,0%
Туреччина
0,1%
Угорщина
0,1%
Уельс
0,3%
Україна
21,1%
Франція
5,5%
Хорватія
1,9%
Чехія
0,3%
Швеція
0,3%
Шейцарія
0,3%
#Новоград #управління праці #офіс #документи #соціальна допомога #пільги #субсидії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...