Депутати Житомирської міськради вимагають змін у законодавстві стосовно статусу учасників АТО

Житомирські депутати планують звернутися до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо надання пільг дружинам чи чоловікам учасників АТО, які перебувають у “громадянському шлюбі”, тобто відносини яких формально ніякими документами не підтверджені.

“Ми, депутати Житомирської міської ради, від імені територіальної громади м. Житомира, звертаємось з питання реалізації прав осіб, які проживали однією сім’єю без реєстрації шлюбу з учасниками бойових дій АТО, інвалідами війни з числа учасників АТО, - йдеться у зверненні. - До виконавчого комітету Житомирської міської ради звертаються особи, які проживали однією сім’єю без реєстрації шлюбу з учасниками бойових дій АТО, інвалідами війни з числа учасників АТО, з питання надання пільг, передбачених чинним законодавством. Перебування у фактичних шлюбних відносинах, навіть встановлене судовим рішенням, що набрало законної сили, не береться до уваги державними органами.

У зв’язку з цим звертаємось до Вас з пропозицією внесення доповнень до деяких Законів та підзаконних актів, що регулюють статус учасників АТО”.

Далі у зверненні вказані конкретні статті законів, які, на думку депутатів, потребують змін та доповнень.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі