Хто скільки заробляє в Україні

Рівень доходів громадян в нашій країні безпосередньо залежить від роду діяльності. Сьогодні ми вам розповімо, хто скільки заробляє в Україні.

Виходячи з найбільш «свіжих» даних Державної служби статистики, найбільше заробляють працівники авіаційного транспорту, рівень середньої зарплати в цій сфері дорівнює 22 555 гривень в місяць. При цьому зарплати в авіатранспорті стрімко ростуть, всього за півроку середня заробітна плата збільшилася більше ніж на 2000 гривень, що в наших реаліях є просто фантастичною цифрою.

Також відносно непогані доходи у працівників фінансової сфери і страхування, там середня зарплата дорівнює майже 10 000 гривень і за півроку зросла приблизно на 10%.

Замикають трійку лідерів IT фахівці із середнім розміром зарплати трохи більше 9 100 гривень, а півроку раніше вони отримували на 1000 менше.

Найнижчий рівень доходів у співробітників пошти, їх середні зарплати трохи більше 2500 гривень.

Також в нашій країні низько цінують працю медпрацівників, середня заробітна плата в цій галузі дорівнює 3158 грн.

Ще в трійці найменш оплачуваних професій виявилися працівники музеїв і бібліотек, які отримують в середньому 3 473 грн./місяць, недалеко від них розташувалися трудівники сфери освіти з зарплатами 3596 гривень.

 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі