• Головна
  • Агітаційна кампанія по залученню населення на контрактну військову службу набирає обертів
15:15, 3 серпня 2016 р.

Агітаційна кампанія по залученню населення на контрактну військову службу набирає обертів

Аби забезпечити виконання плану по залученню населення на контрактну військову службу було вирішено провести активну агітаційну кампанію. Перший заступник голови адміністрації Наталія Даниленко спільно із заступником військового комісара, майором Русланом Андрійчуком особисто відвідали Сусли, Стриїву, Гульськ, Киянку та Кикову.

Питання залучення населення до військової служби за контрактом першочергове та контролюється на рівні держави, тому й районна державна адміністрація з усією відповідальністю віднеслася до його виконання. Особисто поспілкувалися з усіма бажаючими що прийшли в цей день до сільських рад та відповіли на усі запитання. Перевірили також і відповідальність керівників сіл, адже в таких випадках досить добре видно хто і як виконує свою роботу, а видно це не тільки по прийому, а і по кількості зацікавлених осіб. Стриївська сільська рада відмітилася цього дня, і як би це було неприємно писати, все ж мусимо, адже крім того, що на території сільської ради не виявилося жодного бажаючого отримати корисну інформацію з приводу контрактної служби, то і сам сільський голова не виявив бажання з’явитися. Що ж, робимо висновки…

Далі поїздка виявилася приємнішою, кандидатів було більше і розмова велася краще. Розповідали в основному про те, що найбільше хвилює громадян.

Отже, для тих хто не служив та не був мобілізований, контракт укладається на три роки, частину маєте право обрати самі (при письмовому погодженні командира частини), для тих хто на даний момент офіційно працевлаштований можна підписати контракт на особливий термін при цьому зберігається зарплата на роботі і відповідно ваше робоче місце і плюс виплачується зарплата як військовослужбовцю за контрактом, а це більше 7000. Також усіх кандидатів запевнили в тому, що їх ніхто не залишить в разі виникнення проблем, а завжди готові допомогти, військкомат та райдержадміністрація завжди ідуть на зустріч активним громадянам та патріотам України. Загалом сподіваємось такі поїздки все ж дадуть результат і старання будуть не даремними, а агітаційна кампанія буде продовжуватися, - в планах відвідати усі сільські ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого не вистачає Новограду-Волинському?
проголосував 471 відвідувач
Чистої води
16,3%
Нормальних доріг
15,5%
Велодоріжок
3,6%
Безкоштовного Wi-Fi
2,8%
Паркових зон
2,1%
Правопорядку
27,0%
Сучасного громадського транспорту
5,7%
Робочих місць
27,0%
#Новоград #контрактнаслужба #агітаційнакампанія #держава #кандидати #військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...