• Головна
  • Міський голова зустрівся з представниками військових частин місцевого гарнізону
15:14, 4 серпня 2016 р.

Міський голова зустрівся з представниками військових частин місцевого гарнізону

Відбулася робоча нарада міського голови Віктора Весельського за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови Віктора Шалухіна з в.о. командира 30-ї ОМБр полковником Романом Михальчуком, командиром 181 окремого батальйону матеріального забезпечення підполковником Віктором Синицею, офіцером відділення по роботі з особовим складом 12 окремого полку оперативного забезпечення Олександром Василькевичем.

Під час зустрічі було обговорено питання про шефство над Збройними Силами України. Зокрема міський голова наголосив, що незважаючи на те, що відповідно до затвердженої Програми матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного військового комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів Національної поліції України, Служби безпеки України в області та надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріпленим за Житомирською областю (рішення обласної ради від 24.12.2015 №27) - Новоград-Волинська міська рада здійснює шефство над військовою частиною А3814, міська влада уже тривалий час співпрацює та опікується військовими частинами, які розташовані в місцевому гарнізоні.

Також в ході зустрічі сторони висловили сподівання, що конструктивний діалог триватиме й надалі, обговорили заходи щодо подальшої співпраці. Домовилися щомісяця проводити подібні зустрічі аби оперативно вирішувати нагальні потреби та проблеми з якими стикаються військові. Також піднімалося питання щодо подальшої долі території колишнього полку тралів, яка займає близько 40 га.

В ході обговорення вирішено направити відповідні листи до Міністерства оборони та Генерального штабу України Збройних Сил України, аби прискорити вирішення даного питання. „Найголовніше завдання, яке стоїть перед нами сьогодні - зробити все для підтримки боєздатної армії. Яка полягає не лише у забезпеченні сучасною зброєю, а й постійній допомозі у розв’язанні проблем матеріально-технічного забезпечення наших військовослужбовців», – наголосив Віктор Весельський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого не вистачає Новограду-Волинському?
проголосував 471 відвідувач
Чистої води
16,3%
Нормальних доріг
15,5%
Велодоріжок
3,6%
Безкоштовного Wi-Fi
2,8%
Паркових зон
2,1%
Правопорядку
27,0%
Сучасного громадського транспорту
5,7%
Робочих місць
27,0%
#Новоград #робочанарада #міськийголова #командир #бригада #ЗбройніСилиУкраїни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...