• Головна
  • Влад Гриценко помер: Хто і яку відповідальність повинен нести
17:12, 4 серпня 2016 р.

Влад Гриценко помер: Хто і яку відповідальність повинен нести

30 липня 2016 року у місті Новограді-Волинському близько 11 години 45 хвилин стався нещасний випадок. З канатної доріжки у Новоград-Волинському парку культури та відпочинку, що по вул. Шевченка, зірвався молодий хлопець інструктор - Влад Гриценко. До сьогоднішнього дня він перебував у тяжкому стані в лікарні, де вранці 4 серпня помер.

Висловлюємо співчуття з приводу смерті близької людини матері, близьким, друзям та всім знайомим.

Багатьох новоград-волинців цікавить, як таке могло трапитися і хто має за це нести відповідальність?

Відомо, що дана подія трапилася в зв'язку з порушенням вимог Закону України "Про охорону праці" та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини між працівником та роботодавцем, а також бездіяльності уповноважених осіб контролюючих органів.

Відомо, що Влад працював на "Тарзанці" неофіційно, тобто його тимчасовий працедавець грубо порушив законодавство про працю, за що передбачена кримінальна відповідальність за ст. 172 КК України. Не дотримавшись надалі вимог щодо охорони праці, що призвело до загибелі людини, вчинив злочин передбачений ч. 2 ст. 271 КК з можливістю позбавлення волі на строк до восьми років.

А де ж були представники Держгірпромнагляду у Житомирській області? В обов'язок яких входить забезпечення державного нагляду за додержанням законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці в частині безпечного ведення робіт, промислової безпеки, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також державного гірничого нагляду? За доведення факту невиконання або неналежне виконання службовою особою Держгірпромнагляду своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, вона може бути притягнена до кримінальної відповідальності за службову недбалість.

Говорячи про відповідальність, кожен розуміє, що життя хлопцю це не поверне. Але як не допустити подібного у майбутньому? Перед поліцією на даний час стоїть задача якісно провести досудове розслідування та направити матеріали кримінального провадження до суду, який і має поставити остаточну крапку по справі. Але існує безліч нюансів, які можуть вплинути на безповоротність покарання винних осіб. Тут "руку на пульсі" має тримати громадськість міста. Минеться одним, де гарантія, що у майбутньому під загрозою не будете ви чи ваші близькі?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого не вистачає Новограду-Волинському?
проголосував 471 відвідувач
Чистої води
16,3%
Нормальних доріг
15,5%
Велодоріжок
3,6%
Безкоштовного Wi-Fi
2,8%
Паркових зон
2,1%
Правопорядку
27,0%
Сучасного громадського транспорту
5,7%
Робочих місць
27,0%
#Новоград-Волинський #ВладГриценко #Тарзанка #нещаснийвипадок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...