Українські військові змагалися в CrossFit з грузинами та американцями

Українські військові змагалися в швидкості, силі і витривалості з грузинами і американцями в рамках міжнародних навчань Sea Breeze 2016 на миколаївському полігоні «Широкий Лан».

Прокачали свою мускулатуру шість команд, у кожній з яких було по чотири атлета. Змагалися у силі, спритності, координації – у всьому, що розвиває система підготовки CrossFit.

Серед атлетів, звичайно ж, були і випускники навчального курсу проекту «Кроссфіт для військових». І хлопці не примусили червоніти своїх тренерів, які організували турнір. Швидше навпаки, відпрацювали на відмінно і здобули перемогу. Хоча, як кажуть організатори, у змаганнях перемогла дружба - всі команди показали дуже високий рівень підготовки.

Деякі вправи на змаганнях цілком імітують реальні військові ситуації. Хлопці на швидкість вантажили «боєприпаси» (кожна скриня вагою 80 кілограм), а машина не заводиться. Тому доводилося штовхати і її. Потім військові на собі виносять поранених з поля бою. І, звичайно ж, перевіряли силу і витривалість, які є важливими складовими в бою.

Нагадаємо, що проект «Кроссфіт для військових» став можливим завдяки благодійним пожертвам на «PEOPLESPROJECT» і професіоналізмі миколаївських фітнес-тренерів.

Бійці морської піхоти, «туристи» з розвідки ВМС, берегової артилерії, 79-ї бригади, Національної гвардий і 10-ї бригади морської авіації пройшли 3-місячний курс підготовки з кращими західними стандартами. Тренери стежили за розвитком фізичної форми українських солдатів, а також навчили їх основ анатомії і механіки рухів. Тепер, після закінчення курсу, військові зможуть тренувати побратимів у своїх військових частинах, передаючи отримані знання далі. І це перемога, тому що стара радянська система фізичної підготовки військових йде в небуття!

Українські військові змагалися в CrossFit з грузинами та американцями, фото-1 Українські військові змагалися в CrossFit з грузинами та американцями, фото-2
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі