• Головна
  • Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
16:52, 10 серпня 2016 р.

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

На початку очільник міста представив начальника управління освіти і науки міської ради Тетяну Ващук, яку розпорядженням міського голови від 4 серпня 2016 року № 214 (к) переведено з посади заступника начальника даного управління на зазначену посаду, як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір. А також передав вітання члену виконавчого комітету, голові громадської організації „Спортивний комітет м. Новограда-Волинського“ Олександру Гордієнку з нагоди дня його народження.

Під час засідання було заслухано та обговорено ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, рішеннями виконавчого комітету міської ради надано: разову грошову допомогу 20 учасникам АТО та членам їх сімей на загальну суму у розмірі 38 600 гривень; разову грошову допомогу на лікування 571 особі на загальну суму у розмірі 260 700 гривень; разову грошову допомогу в зв’язку з обставинами 51 особі на загальну суму у розмірі 17 000 гривень.

Також були прийняті рішення: про затвердження висновку органу опіки і піклування; про виключення жилих приміщень з числа службових; про квартирні питання; про приватизацію кімнат гуртожитку на вул. Шевченка, 62; про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті; про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Питання про поточне будівництво у місті виявилося дискусійним. Після тривалого обговорення даний проект рішення не отримав підтримку більшості членів виконавчого комітету. Тому було доручено його доопрацювати та винести на наступне засідання виконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого не вистачає Новограду-Волинському?
проголосував 471 відвідувач
Чистої води
16,3%
Нормальних доріг
15,5%
Велодоріжок
3,6%
Безкоштовного Wi-Fi
2,8%
Паркових зон
2,1%
Правопорядку
27,0%
Сучасного громадського транспорту
5,7%
Робочих місць
27,0%
#Новоград-Волинський #міськийголова #засіданнівиконавчогокомітету
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...