• Головна
  • Запрацював сайт Барвинівської сільської ради: на черзі весь Новоград-Волинський район
Новини компаній
11:28, 6 вересня 2016 р.

Запрацював сайт Барвинівської сільської ради: на черзі весь Новоград-Волинський район

Новини компаній

Мережа Інтернет увійшла у наше буденне життя. Більшість громадян України вже не уявляють собі як взагалі можливо без Інтернету. Крім безлічі корисної інформації, розваг, вона надала можливість більш відкрито працювати і державним органам. Активним користувачам вже не потрібно оббивати пороги державних установ, щоб дізнатися про якусь послугуё чи отримати усну довідку. Більшість державних органів та установ мають свої веб-сайти й найбільш запитувана громадянами інформація розміщена на них. Крім економії часу, є змога і довідатися новини органу чи структури.

У нашому Новоград-Волинському районі залишалося ще багато населених пунктів, де Інтернет був відсутній взагалі, і значна частина сільських рад не користувалася ним, а коли й так, якість послуги бажала бути кращою. За ініціативою Новоград-Волинської районної ради, «потяг» зрушив з місця і у прискореному ритмі сільські ради Новоград-Волинського району почали під'єднуватися до мережі. Як в інформаційне століття державний орган міг працювати без Інтернету, взагалі поясненням не надається.

З революційною ідеєю для нашого регіону виступив голова Новоград-Волинської районної ради Рудницький Дмитро Вікторович - створити офіційні сайти кожної з сільських та селищної рад у Новоград-Волинському районі і пов’язати їх між собою. Це вже не вимога часу, а норма чинного законодавства України, яка регламентує публічність діяльності місцевих органів самоуправління.

Активну роботу із головами сільських рад правила заступник голови – Громико Анна Олександрівна, якій як молодій, ініціативній людині до душі припала дана ідея і вона з великим бажанням взялася реалізовувати її.

Місцева веб-студія Info Boom, запропонувала ціну за розробку веб-сайту значно нижчу за ринкову і взялася за виконання послуги по розробці та супроводу сайту.

Голова Барвинівської сільської ради Гордійчук Микола Петрович найперший оплатив вказану послугу і сайт Барвинівської сільської ради вже в мережі. На даний час розробляється сайт для Орепівської сільської ради. Час для зволікань минув – Новоград-Волинський район зробив крок на зустріч інформатизації діяльності органів місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БарвинівськасільськарадаНовоград-Волинськогорайону #сайт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...