• Головна
  • На базі Новоград-Волинського РМЦ відбувся семінар шкільних бібліотекарів
15:43, 26 вересня 2016 р.

На базі Новоград-Волинського РМЦ відбувся семінар шкільних бібліотекарів

22 вересня на базі РМЦ відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Забезпечення реалізації основних принципів функціонування бібліотеки».

На семінар з´явилися 28 бібліотекарів.

На початку семінару методист Євпак Ольга Миколаївна передала всім вітання та кращі побажання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек від начальника відділу освіти Антипчука Олександра Анатолійовича.

Далі вона розповіла про стан забезпечення новими підручниками учнів 4, 7 та 8 класів. Станом на 22 вересня учні 4-х класів забезпечені навчальною книгою на 73%, учні 7-х класів – на 69%, учні 8-х класів – на 66%. В даний час підручники продовжують надходити, їх потрібно оперативно одержувати.

Особливу увагу звернула на перерозподіл підручників між школами, правильне ведення документації та проведення різноманітних заходів по бережливому ставленню школярів до навчальної книги.

Бібліотекар Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Квадрович Надія Олександрівна поділилась досвідом планування роботи бібліотеки згідно вимог сьогодення.

З присутніми було обговорено питання проведення з 3 по 31 жовтня 2016 року Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, дані відповідні рекомендації.

Опрацьовано лист ОІППО «Про проведення у 2017 році конкурсу «Шкільна бібліотека-2017», визначено номінацію, за якою буде проводитись конкурс в районі.

Голова методичного об´єднання Цимбалюк Галина Ростиславівна, бібліотекар Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розповіла про участь в роботі обласних семінарів, запропонувала переглянути презентації з бібліотечними новинками.

Учасники семінару познайомились з електронною презентацією бібліотечного уроку «Шлях книги від давнини до сучасності», перегляд якої можна запропонувати учням під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

На семінарі було підкреслено, що головне завдання шкільних бібліотек району – цілеспрямовано працювати, розвивати інтерес учнів до знань, відроджувати духовність, традиції українського народу, виховувати патріотизм і високі моральні якості. Навчальний процес неможливий без книжки та підручника, творів художньої літератури, наукових і довідкових видань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Східна Європа (Польща, Чехія, Словаччина)
10,1%
Північна Європа (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія)
17,4%
Західна Європа (Австрія, Бельгія, Франція, Німеччина, Нідерланди)
15,6%
Південна Європа (Португалія, Італія, Греція)
7,3%
Британські острови (Великобританія, Ірландія)
9,2%
Північна Америка (Канада, США)
33,9%
СНД (Росія, Білорусь, Казахстан)
6,4%
#Новоград #семінар #бібліотека #бібліотекарі #підручники #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...