• Головна
  • Новоград-Волинська центральна дитяча бібліотека підвела підсумки міні-програми «Літо на книжковій хвилі» (ФОТО)
16:55, 29 вересня 2016 р.

Новоград-Волинська центральна дитяча бібліотека підвела підсумки міні-програми «Літо на книжковій хвилі» (ФОТО)

Традиційно, щорічно для активізації дитячого читання, міська центральна дитяча бібліотека під час літніх канікул працює за міні-програмою «Літо на книжковій хвилі».

28 вересня, в перед день святкування Всеукраїнського дня бібліотек, було проведено підведення підсумків роботи під час літніх канікул, на яке завітали читачі бібліотеки, що активно читали цього літа, їх батьки та керівництво міської централізованої бібліотечної системи.

Центральною дитячою бібліотекою було проведено багато цікавих, змістовних та яскравих заходів. Читачі активно відпочивали не тільки в стінах бібліотеки, на вулицях міста, але й прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Мрії про Україну: дитячий погляд» (конкурс оголошено Національною бібліотекою для дітей спільно з Фондом Миколи Томенко «Рідна країна»). Директор МЦБС Л.В. Онищук нагородила дипломами учасників: в номінації «Малюнок» - Молокус Вікторію ( ЗОШ № 3, 6-б кл.), Кравчук Іванну (ЗОШ№ 2, 7-б кл.), в номінації «Прозові твори» - Глазову Богдану (ЗОШ№3, 5-б кл.), в номінації «Поетичні твори» - Кручко Володимира (ЗОШ№9, 7 кл.), Писаренко Марічку (ЗОШ №5, 11кл.). Юні дарування також отримали подарунки.

Цікавими, сучасними дитячими книгами були відзначені і найактивніші учасники конкурсу «Найкращий читач літа – 2016»: Барановська Любов – вихованка ДНЗ№2 «Калинка»,Тимощук Іванна – колегіум, 1-а кл., Буйвал Юлія – ЗОШ№7, 2-б кл., Мержвинський Ярослав – гімназія ім. Лесі Українки, 3-а кл., Штиль Аделіна – ЗОШ№3, 3-а кл., Пологняк Лада – ЗОШ№4, 4-а кл., Буйвал Ангеліна – ЗОШ №5, 4-б кл., Штиль Альбіна – ЗОШ№3, 5-б кл., Опанасюк Анжеліка - ЗОШ№2, 5-а кл., Глазова Богдана - ЗОШ№3, 5-б кл.. 
Переможцями конкурсу «Найкращий читач літа – 2016» стали - Оникійчук Ангеліна - гімназія ім. Лесі Українки, 5-а кл. та Гороницька Ольга – ЗОШ№4, 4-б кл. 

Ми вдячні за матеріальну допомогу у придбанні літератури для учасників та переможців конкурсу депутату міської ради від міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» Ващенку Олегу Миколайовичу, який вже не вперше відгукується на наші прохання про допомогу. 

Хочеться подякувати всім активним читачам бібліотеки та їх рідним за любов до читання, до книги та бібліотеки. Ми працюємо для громади міста, для ваших родин у справі виховання молодого покоління. 

Дякуємо, що ви з нами!
Приходьте до нас, двері дитячої бібліотеки завжди відкриті!

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек щиро вітаємо всіх працівників бібліотек міста з професійним святом! З святом і вас, дорогі наші читачі, адже без вас не було б і нас! Миру, злагоди, розуміння у ваших сім’ях та в нашій Україні! Будьте здорові та щасливі! 


З повагою – колектив центральної дитячої бібліотеки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, це надасть більше повноважень поліцейським та підвищить правопорядок
12,6%
Ні, поліцейські почуватимуться "господарями життя" і зловживатимуть цим правом
83,2%
Не знаю, а що це таке?
4,2%
#Новоград-Волинськацентральнадитячабібліотека #«Літонакнижковійхвилі»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...