• Головна
  • Міжнародна співпраця з німецькою гімназією учнів Новоград-Волинської спеціалізованої школи №4
13:24, 22 жовтня 2016 р.

Міжнародна співпраця з німецькою гімназією учнів Новоград-Волинської спеціалізованої школи №4

У рамках міжнародної співпраці з німецькою гімназією м. Візентайд ( Баварія) одинадцять учнів Новоград-Волинської спеціалізованої школи №4 здійснили незабутню, сповнену чудових вражень поїздку до наших німецьких друзів. Впродовж десяти днів українські школярі навчалися в гімназії і проживали в сім’ях своїх друзів. Цього року в рамках проекту була реалізована тема «Як сучасні засоби комунікації змінюють наше життя –шанси та небезпеки для демократії і мирного співіснування»

Адміністрацією, педагогами та «німецькими» батьками було проведено ряд цікавих та змістовних заходів. Програма перебування гостей з України, крім навчання у школі та відвідування уроків, включала роботу над проектом, ігри на природі, інтерв’ю з батьками, зустріч з бургомістром, доктором Кнаєром. Також були організовані різноманітні екскурсії, зокрема, до м. Нюрнберг з оглядинами старої частини міста та відвідуванням музею комунікації, дводенне перебування у м. Мюнхен та знайомство з історією столиці Баварії та її визначними місцями, робота в документаційному центрі над темою «Пропаганда та дискримінація засобами масової інформації»,а також захоплюючі екскурсії до м. Вюрцбург з його середньовічною резиденцією та фортецею «Марієнбург» та м. Кітцінген. Крім відпочинку діти мали змогу вдосконалювати німецьку мову в процесі живого спілкування з носіями мови у невимушеній атмосфері на повсякденні теми, що сприяє подоланню мовного бар’єру, підвищенню мотивації навчальної діяльності учнів до вивчення іноземних мов.

Тож, нові туристичні відкриття, нові знання, нові знайомства, нові друзі, нові враження чекали на наших дітей. А тепер вони чекатимуть на побачення з своїми новими друзями, яке планується на березень 2017 року. До нових зустрічей !!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Facebook
58,0%
Twitter
3,0%
Одноклассники
13,0%
ВКонтакте
23,0%
Інша
3,0%
#Новоград #учні #гімназія #співпраця #поїздка #друзі #адміністрація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...