Огляд цін на продукти на ринку "Урожай" у Новограді-Волинському

У черговий раз редакція сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua проводить "недільний" огляд цін на популярні продукти харчування на ринку "Урожай" у місті Новограді-Волинському.

Попри прохолодну погоду, покупців на ринку було вдосталь. На під'їзді до базару, було не проштовхнутися, безліч авто, покупці горіхів, і ряди торгівлі вздовж вулиці Войкова. Розпочнемо нашу статтю з огляду цін на фрукти та овочі.

Отже, найпопулярніший фрукт, який у нас звикли відносити до овочів - помідор, станом на сьогодні коштує у середньому 12-15 грн за кілограм. Ціна на нашу думку завищена, з огляду на те, що на полях Херсонщини багато фермерів відмовилися від збору урожаю, через перенасичення ринку і низьку закупівельну ціну. Огірки можна було купити по 28 грн за кілограм. Ціна на виноград коливається в межах 40 грн. Гриби шампіньйони по 35 грн за кг.

Досить людно було на м'ясних лавках за кілограм сала продавці просили від 25 грн до 45 грн за кілограм, за м'ясо - від 45 до 80 грн. Кури в межах 40 гривень. Ковбаси від молочної 30,50 грн до 90 грн (в залежності від виду).

Давати оцінку вартості продуктів ми не будемо, у кожного свої фінансові можливості. Для когось ціна доступна і прийнятна , для когось непомірно висока. Але ринок - це не тільки покупки, а й можливість поспілкуватися та дізнатися останні новини міста.

Изображение 001 Изображение 004 Изображение 008 Изображение 007 Изображение 009 Изображение 010 Изображение 011 Изображение 012 Изображение 013 Изображение 014
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі