• Головна
  • У Новограді-Волинському відбувся семінар-практикум на тему «Національно-патріотичне виховання на уроках історії»
20:37, 24 жовтня 2016 р.

У Новограді-Волинському відбувся семінар-практикум на тему «Національно-патріотичне виховання на уроках історії»

Актуальним питанням навчально-виховного процесу у сучасній школі є національно-патріотичне виховання. Велика роль у формуванні ідеології патріотизму у молодого покоління належить урокам історії та виховним позакласним заходам з історії. Як писав Олександр Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Саме тому, вчитель історії засобами свого предмета має можливість виховувати на своїх уроках юного патріота, формувати патріотичні почуття і переконання на історичних прикладах. Під час семінару-практикуму вчителів історії, що проводився на базі ЗОШ №3, був представлений досвід роботи педагогічного колективу ЗОШ №3 та вчителів історії з теми «Національно-патріотичне виховання на уроках історії». Всіх присутніх вразив урок пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття!», що підготував та проводив із десятикласниками Музичук О.П., досвідчений учитель історії. Логічним продовженням теми був урок з історії України в 11 класі «Завершення війни». Використання документів, спогадів, кіно- і фотоматеріалів створили на уроках відповідну емоційну атмосферу, нагадали про страшні випробування, що випали на долю нашої держави.

Не менш важливим завданням щодо національно-патріотичного виховання школярів є впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах предмета «Історія рідного краю». Досвідом роботи у цьому напрямку поділився з колегами Дорошенко А.О., учитель історії ЗОШ №3.

На завершення семінару Андрійчук О.Л., голова ММО вчителів історії, наголосила, що важливо не тільки пам’ятати та вивчати події минулих століть, а й брати активну участь у розбудові країни, залучивши учнів до роботи в нині діючому проекті «Відкривай Україну. Стань супер-героєм – зміни своє місто». Суть патріотизму розкривається в умінні жити інтересами свого народу, рідного краю, власної держави.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви оцінюєте реформу міліції у поліцію?
проголосувало 113 відвідувачів
Позитивно, на вулицях стало значно безпечніше, нові поліцейські заслуговують на довіру
4,4%
Мені байдуже, все рівно нічого не покращилося
8,0%
Негативно, криміногенна ситуація значно погіршилася, змінилися тільки вивіски
87,6%
#Новоград-Волинський #ЗОШ№3 #семінар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...