![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
14:58, 26 жовтня 2016 р.
Відбулась нарада щодо встановлення світлофорів у населених пунктах Новоград-Волинського району
Через відсутність освітлення , світлофорів та пішохідної інфраструктури на автодорозі Київ-Чоп кожного дня гинуть люди. З початку 2016 року у ДТП загинуло 72 особи.
З метою вирішення даної ситуації 25 жовтня в малому залі будинку рад за ініціативи голови районної ради Рудницького Дмитра Вікторовича відбулась нарада щодо встановлення світлофорів на вимогу(кнопкових) та облаштування пішохідних переходів в населених пунктах району на автодорозі Київ-Чоп.
На нараді були присутні голови Новороманівської, Наталівської, Брониківської, Пилиповицької, Дідовицької та Піщівської сільських рад, а також представники «Дорстрой Монтаж Київ»- фірми, яка буде займатись будівництвом технічних засобів організації дорожнього руху на пішохідних переходах в даних населених пунктах.
Присутні обговорили специфіку виготовлення проектно-кошторисній документації та встановлення обладнання. Поспілкувавшись з представниками організації знайшли оптимальне рішення для кожної сільської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Як Ви оцінюєте реформу міліції у поліцію?
проголосувало 113 відвідувачів
Позитивно, на вулицях стало значно безпечніше, нові поліцейські заслуговують на довіру
4,4%
Мені байдуже, все рівно нічого не покращилося
8,0%
Негативно, криміногенна ситуація значно погіршилася, змінилися тільки вивіски
87,6%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...