• Головна
  • Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
16:16, 26 жовтня 2016 р.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

26 жовтня 2016 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 20-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 20 членів виконкому. Першочергово Сергій Юрійович проінформував присутніх про поточний стан щодо життєзабезпечення міста. В ході засідання було заслухано та обговорено 8 питань порядку денного.
Відповідними рішеннями виконавчого комітету міської ради надано: разову грошову допомогу 5 учасникам АТО та членам їх сімей на загальну суму у розмірі 10000 грн.; разову грошову допомогу на лікування 76 особам на загальну суму у розмірі 53200 грн.; разову грошову допомогу в зв’язку з обставинами 8 особам на загальну суму у розмірі 6500 грн.
У зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах міської ради внесено зміни до складу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Також прийнято рішення про виділення коштів на проведення медичних операцій 4 особам по 3 тис.грн. кожному. 
Крім того затверджено план роботи виконавчого комітету на четвертий квартал 2016 року, а також знято з контролю окремі рішення виконавчого комітету міської ради за період з 09.12.15 по 01.07.16 та з 01.01.2015 по 01.12.15 років.
Наприкінці засідання заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко запросила присутніх на заходи з нагоди 72 річниці визволення України від фашистських загарбників, які відбудуться 28 жовтня 2016 року. Зокрема о 9:30 годині – покладання квітів до пам’ятних знаків у сквері Слави; о 10:00 годині – покладання квітів та мітинг на вулиці Чехова, 7 (військове кладовище); об 11:00 годині – урочисте зібрання клубу „Ветеран“ (мала зала міського Палацу культури ім. Лесі Українки).
З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.
Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 9 листопада 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Як Ви оцінюєте реформу міліції у поліцію?
проголосувало 113 відвідувачів
Позитивно, на вулицях стало значно безпечніше, нові поліцейські заслуговують на довіру
4,4%
Мені байдуже, все рівно нічого не покращилося
8,0%
Негативно, криміногенна ситуація значно погіршилася, змінилися тільки вивіски
87,6%
#засіданнявиконавчогокомітету #Новоград-Волинськаміськарада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...