• Головна
  • Е-декларування: Як користуватися? Хто з високопосадовців Новоград-Волинщини вже заповнив декларацію?
10:01, 30 жовтня 2016 р.

Е-декларування: Як користуватися? Хто з високопосадовців Новоград-Волинщини вже заповнив декларацію?

Вся Україна спостерігає за тим, як високопоставлені державні службовці декларують свої доходи та майно. Громадяни просто в шоці від статків деяких уповноважених осіб, які мають десятки квартир, мільйони гривень, доларів та євро у "банці", по кілька супердорогих ексклюзивних автомобілів. Дехто з чиновників, які займають відповідальні посади, не похизувалися великими статками, але як їх приховати від декларування, у нашій державі мабуть вже знають і діти.

Інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (реєстр декларацій, або система е-декларування) — електронна онлайн-система, що дозволяє вносити, перевіряти та оприлюднювати майнові декларації держслужбовців та інших осіб, що згідно закону зобов'язані це робити. 

Чим для громадськості Новоград-Волинщини стає цікавим введення в дію реєстру? Відповідь проста, посадові особи місцевого самоврядування, керівники місцевих державних органів змушені заповнювати декларації, будь-який з громадян має змогу ознайомитися з їх статками державних службовців.

Станом на сьогоднішній день, доступні для ознайомлення декларації Новоград-Волинського міського голови Весельського Віктора Леонідовича, в.о.начальника, заступника начальника Новоград-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області Юрковської Павліни Степанівни, керівника Новоград-Волинська місцевої прокуратури Пилипчук Галини Володимирівни, начальника Новоград-Волинського відділу поліції  Кононенка Юрія Миколайовича та ін.

Яким чином самостійно ознайомитися з декларацією державного службовця? Необхідно перейти за посиланням https://public.nazk.gov.ua/search та ввести у пошук прізвище, ім'я та по-батькові особи про статки якої ви хочете дізнатися, після чого декларація відкриється у новій вкладці. Ось мабуть і все, сервіс працює дуже просто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чудово, нарешті бюджетникам підвищать зарплати!
16,5%
Добре, штрафи збільшаться, казна поповниться
1,0%
Радіти нічому, скасують субсидію і півзарплати піде на оплату комунальних
35,1%
Погано, підприємцям доведеться платити за працевлаштованих в два рази більше
11,3%
Жахливо, зросте інфляція
36,1%
#Новоград-Волинський #Єдинийдержавнийреєстрдекларацій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...