Е-декларування: Як користуватися? Хто з високопосадовців Новоград-Волинщини вже заповнив декларацію?

Вся Україна спостерігає за тим, як високопоставлені державні службовці декларують свої доходи та майно. Громадяни просто в шоці від статків деяких уповноважених осіб, які мають десятки квартир, мільйони гривень, доларів та євро у "банці", по кілька супердорогих ексклюзивних автомобілів. Дехто з чиновників, які займають відповідальні посади, не похизувалися великими статками, але як їх приховати від декларування, у нашій державі мабуть вже знають і діти.

Інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (реєстр декларацій, або система е-декларування) — електронна онлайн-система, що дозволяє вносити, перевіряти та оприлюднювати майнові декларації держслужбовців та інших осіб, що згідно закону зобов'язані це робити. 

Чим для громадськості Новоград-Волинщини стає цікавим введення в дію реєстру? Відповідь проста, посадові особи місцевого самоврядування, керівники місцевих державних органів змушені заповнювати декларації, будь-який з громадян має змогу ознайомитися з їх статками державних службовців.

Станом на сьогоднішній день, доступні для ознайомлення декларації Новоград-Волинського міського голови Весельського Віктора Леонідовича, в.о.начальника, заступника начальника Новоград-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області Юрковської Павліни Степанівни, керівника Новоград-Волинська місцевої прокуратури Пилипчук Галини Володимирівни, начальника Новоград-Волинського відділу поліції  Кононенка Юрія Миколайовича та ін.

Яким чином самостійно ознайомитися з декларацією державного службовця? Необхідно перейти за посиланням https://public.nazk.gov.ua/search та ввести у пошук прізвище, ім'я та по-батькові особи про статки якої ви хочете дізнатися, після чого декларація відкриється у новій вкладці. Ось мабуть і все, сервіс працює дуже просто.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі