![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:14, 8 березня 2017 р.
Зі святом весни Вас милі звягельчанки
Для вас, жінки в цей день святковий:
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!
Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
Редакція сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua cердечно вітає вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви - найдорожче, що є в житті чоловіків. Берегині домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу - захоплює, а краса - вселяє віру в те, що світ буде врятований.
Від щирого серця бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них - чоловік, з яким будуть не страшні будь-які негаразди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...