• Головна
  • У Новоград-Волинській райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2017 року
16:31, 4 квітня 2017 р.

У Новоград-Волинській райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2017 року

04 квітня 2017 року в Новоград-Волинській райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2017 року.

На виконання розпорядження голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимира Володимировича Михнюка від 17.03.2017 № 169 «Про проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець» у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець" серед державних службовців районної державної адміністрації.», організаційним комітетом допущено до участі в конкурсі 6 осіб:
1. Марач Людмила Володимирівна (заступник начальника управління фінансів – начальник бюджетного відділу)
2. Ющук Валентина Олександрівна (заступник начальника управління – начальник відділу організації сільськогосподарського виробництва, аграрного ринку продукції рослинництва, тваринництва та технічного забезпечення)
3. Давидов Олексій Євгенович (головний спеціаліст з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації відділу з питань праці управління праці і соціального захисту населення)
4. Закусило Наталія Валентинівна (головний спеціаліст відділу соціального захисту громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС управління праці і соціального захисту населення)
5. Нікітіна Олена В`ячеславівна (провідний спеціаліст сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат управління праці і соціального захисту населення)
6. Кизяк Наталія Юріївна (провідний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів)
Конкурс має три етапи, і проходить у двох номінаціях:
«Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки)
«Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Цього року учасникам було запропоновано виконати завдання із комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця, Також учасники конкурсу виконували ситуаційне завдання щодо складання ділового документу та практичне завдання щодо володіння персональним комп'ютером.

Організаційним комітетом буде розглянуто матеріали і затверджено результати виконання конкурсних завдань учасниками та визначено переможців І туру Конкурсу серед працівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Переможці І туру візьмуть участь у ІІ турі конкурсу який відбудиться у м. Житомир.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Андрій Садовий
12,8%
Вадим Рабинович
5,1%
Володимир Парасюк
10,3%
Дмитро Ярош
14,1%
Михайло Саакашвілі
18,6%
Надія Савченко
2,6%
Олег Ляшко
6,4%
Олександр Турчинов
1,3%
Петро Порошенко
10,9%
Юлія Тимошенко
9,6%
Юрій Бойко
8,3%
#Новоград #райдержадміністрація #конкурс #розпорядження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...