У селі Барвинівка Новоград-Волинського району проведено схід села

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Лавренчук Руслан Васильович та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Бойко Володимир Федосійович відвідали чергові загальні збори громадян за місцем проживання, цього разу в селі Барвинівка. 

Перед присутніми традиційно прозвітував про роботу проведену в минулому році сільський голова Микола Гордійчук, зокрема порушивши питання зі сфер соціального забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, не залишилися поза увагою проблеми благоустрою. Звіт про проведену роботу за минулий рік також надали інспектор поліції та представник підприємства «Бетек».

Не обійшлось без обговорення питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад. По даному питанню у людей виникає багато запитань.

Лавренчук Руслан надав вичерпну інформацію щодо створення об’єднаних територіальних громад згідно чинного законодавства: вимоги, умови та перспективи даної реформи та зауважив, що процес об’єднання неминучий і потрібно якомога швидше визначатись і робити перші кроки.

В результаті голосування, більшістю голосів було підтримано пропозицію щодо добровільного об’єднання.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі